HOLZHER

1-14 از 14

HOLZHER در حال حاضر زیرمجموعه ای از شرکت weinig است. این شرکت کار تولید، پشتیبانی و فروش ماشین آلات در سراسر دنیا را انجام می دهد. شرکت هولزر یکی از بزرگ ترین تولید کننده مطرح در جهان در حوزه صنایع چوب می‌باشد. کمپانی HOLZHER به سبب تولید انواع دستگاه پانل بر و دستگاه سی ان سی و... در کیفیت و کارایی بالا مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار گرفته است.

تاریخچه شرکت هولزر

شرکت هولزر به وسیله کارل مانیاس رایش برای تولید سیم و تجهیزات و محصولات پردازش سیم، در سال 1914 تاسیس گردید و در سال 1925 در زمینه تولید ماشین آلات نجاری شروع به فعالیت کرد. سپس در سال 1951 شرکت HOLZHER توسعه داده شد و رد سال 1958 دستگاه اره پانچ عمودی که پیشرفت مهمی برای صنعت گران محسوب می‌شد، را تولید کرد. همچنین کمپانی هولزر در سال 1969 اولین دستگاه لبه زن را تولید کرد وماشین آلات CNC برای صنعت چوب را در سال 1993 طراحی نمود. قابل ذکر است که ماشین آلات پرس در سال 2002 توسط هولز تولید و طراحی شد و در سال 2010 شرکت هولزر جز زیر مجموعه WEINIG قرار گرفت. سالگرد 100 ساله تاسیس هولزر در سال 2014 می باشد و همچنان این شرکت به نوآوری و پیشرفت خود ادامه می‌دهد.

نوآوری و پیشرفت شرکت HOLZHER

هولزر به عنوان گروهی از WEINIG کارمندان تخصصی زیادی دارد. هولزر برای اینکه بتواند در رقابت بهتر از دیگران باشد، کارمندان خود را با وسواس خاصی انتخاب می کند. این شرکت بیش از 350 کارمند در زمینه توسعه، تولید، اداره و فروش دارد. هولزر و WEINIG هر دو تمایل به جذب نیروهای جوان دارند. مرکز اصلی هولزر NURTINGEN است که مخصوص تحقیق، توسعه، بازاریابی، فروش، کنترل و ثبت اختراعات تاسیس شده است و جذب سرمایه گذار هم می کند. در گروه هولزر یادگیری اهمیت زیادی دارد و کارکنان دائم در حال یادگیری هستند. هولزر در سراسر دنیا مشاوره رایگان درباره ماشین آلات خود می دهد. شرکت هولزر دائما در حال تحقیق و پژوهش است تا ایده های جدید ارائه کند. هولزر و WEINIG هر دو در جهت حفاظت از محیط زیست با انجمن فنی مهندسی آلمان با نام (WPMA) همکاری دارند. شایان ذکر است که چوبینر با استفاده از وب سایت رسمی هولزر اطلاعات دقیق تمامی محصولات را استخراج کرده و در سایت درج می‌نماید. شما عزیزان می‌توانید محصولات HOLZHER آلمان را با قیمت مناسب از سایت چوبینر خریداری نمایید.

قیمت محصولات شرکت هولزر

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت هولزر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.