تخفیف و پیشنهاد

Horse

1-15 از 15

برند Horse یکی از برندهای معروف چینی است که در زمینه ی تولید ابزار آلات کارگاهی همچون سنگ نفت، چکش فیبری و... فعالیت می‌کند. با پیشرفت روز افزونی که شرکت Horse داشته است در مدت کوتاهی توانسته است در مناطق مختلفی از جهان محصولات با کیفیت خود را عرضه کند. همچنین به سبب کیفیت و تنوع بالای محصولات برند هورس، مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. 

معرفی شرکت هورس

شرکت هورس در جهت پیش برد اهداف خود در تلاش است تا انواع ابزار آلات کاربردی را با بهترین کیفیت تولید کند. هورس امیدوار است بتواند سهم قابل توجهی در عرضه کالاهای مناسب برای مشتریان داشته باشد. برند هورس یک شرکت واقع در کشور چین می‌باشد که در زمینه تولید و عرضه انواع ابزار آلات مختلف کارگاهی فعالیت داشته و همواره برای گسترش محصولات باکیفیت دست به تولید انواع جدیدی از محصولات کرده که به بیش از 100 کشور صادر می‌شود. 

معرفی محصولات برند Horse

برند هورس شامل ابزار آلات متنوعی از صنایع چوب می‌باشد که هر کدام از آن ها از ویژگی و کاربردی مخصوص برخوردار هستند. محصولات تولید شده توسط شرکت هورس به شرح زیر می‌باشد:

  • سنگ نفت
  • چکش فیبری
  • چکش سر تخم مرغی
  • سری یدکی چکش فیبری

قیمت محصولات هورس

برای اطلاع از قیمت محصولات هورس می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات برند هورس با چوبینر تماس حاصل فرمایید.