تخفیف و پیشنهاد

HSD

1-16 از 16

HSD از سری برند های معروف در زمینه تولید اسپیندل های حرفه ای بوده که با سوابق چندین ساله ی خود توانسته است محصولاتی با کیفیت مناسب به بازار ارائه دهد. لازم به ذکر می باشد، اسپیندل های HSD به دلیل کیفیت منحصر به فردش مورد استقبال بسیاری از متخصصین CNC قرار گرفته است.

معرفی شرکت اچ اس دی

اچ اس دی یکی از محبوب ترین و قوی ترین شرکت های تولید انواع اسپیندل های صنایع مختلف چوب، فلز، پلاستیک، شیشه و سنگ در تیپ های مختلف و انواع روبا های محورهای چهارم و پنجم و انواع هدهای سوراخ کاری NC و هدهای سوراخکاری خطی است.این شرکت در 5 نقطه از جهان دارای کارخانه تولید این محصولات را دارد که 2 تا از این کارخانجات در آسیا هستند. 

کیفیت اسپیندل های HSD

در حوزه تخصصی تراشکاری و برشکاری سی ان سی، اسپیندل ها رکن اولیه محور CNC می باشد. به همین خاطر کیفیت اسپیندل را نباید نادیده گزفت. شرکت فناوری HSD با تکیه بر علم و تکنولوژی روز جهان و همچنین دارا بودن چندین تیم مهندسی قادر به تولید اسپیندل های فوق حرف ای بوده و تا حد ممکن با در نظر گرفتن استاندارد های اولیه توانسته است با کیفیت ترین اسپیندل های CNC را به بازار جهانی ارائه دهد.

قیمت محصولات شرکت اچ اس دی

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.