بنر رمضان

HSUPEN

1-1 از 1

HSUPEN در سال 1963 توسط  Y.CHENG در کشور تایوان تاسیس شد. نام اصلی این شرکت، شرکت صنعتی جین فنگ بود که ابتدا شروع به تولید دستگاه فرز نمود و کم کم 50 درصد سهام بازار را به خود اختصاص داد.

معرفی شرکت HSUPEN

شرکت HSUPEN شروع به صادرات دستگاه فرز به جنوب غربی آسیا، آمریکای مرکزی و جنوبی و آفریقا نمود. این شرکت رفته رفته به یک قطب اقتصادی و مالی در تایوان تبدیل شد که 50 سال سابقه فعالیت در این صنعت دارد. HSU PEN با یک کادر حرفه ای دستگاههای تولیدی خود را گسترش داد و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده در تایوان است. شرکت HSUPEN کم کم با توسعه و به روز رسانی دانش خود توانست CNC تولید کند و در حال حاضر تولید کننده دستگاههای CNC 5 محوره و 4 محوره است.

کیفیت ماشین آلات HSUPEN

ماشین آلات HSUPEN همواره یکی از معروف ترین محصولات تایوانی می باشد، زیرا شرکت HSUPEN با تکیه بر به روزترین تکنولوژی جهان و همچنین دارا بودن تیم حرفه ای مهندسی قادر به تولید با کیفیت ترین محصولات بوده که به بازار ارائه داده است.

قیمت محصولات شرکت HSUPEN

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز میتوانید جهت استعلام آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت HSUPEN با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.