Hyundai Power Equipment

1-4 از 4

Hyundai Power Equipment نام تجاری Genpower Ltd. Genpower بریتانیا، که وارد کننده محصولات برند Hyundai Power Equipment است، ارائه دهنده محصولات موتور بنزینی از 1kw به 10kw و موتور دیزلی از 5kw به 100kw است.

محصولات شرکت هیوندای 

شرکت Hyundai همچنین پمپ آب های بنزینی، کمپرسورهای هوا و ماشین های باغبانی را وارد می کند. یک سال پس از شروع کسب و کار در سال 2006، Hyundai طبق قراردادی عنوان وارد کننده اصلی Hyundai Power Equipment را برای انگلستان توسط Hyundai Corporation کره امضا نمود، بر اساس دانش و فروش ماشین آلات و مهندسی، پشتیبانی و تخصص تعمیر و نگهداری طبق این قرارداد انگلستان به عنوان وارد کننده اصلی Hyundai کره ای شناخته میشد.

کیفیت محصولات Hyundai

ما خودمان را در ارائه یک محصول با کیفیت با قیمتی بسیار مناسب متعهد نموده ایم و محصول انتخابی شمارابه سرعت به درب منزل شما تحویل می دهیم. تمام کارهای تعمیراتی که تحت تضمین است با سرعت انجام می شود. به عنوان یک شرکت، ما خودمان را به بالاترین استانداردهای ممکن متعهد نموده ایم و شیوه کسب و کار ما صرفا به این گونه است که رفتار ما با دیگران به گونه ای است که انتظار داریم خودمان را تحت تأثیر قرار دهیم.

قیمت محصولات شرکت هیوندای

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ابزارآلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت هیوندای با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.