اپلیکیشن چوبینر

آی.ام.اس | IMS

1-1 از 1

IMS برند اصلی در حوزه تولید ابزار دستی برای ماشین های CNC در زمینه چوب، فلزات و سنگ های مرمرین است.

تاریخچه شرکت آی.ام.اس

آی.ام.اس در سال 1969 بنیان گذاری شد و پایه ریزی آن در Sommariva Bosco ایتالیا صورت گرفت. تولید IMS بر روی ابزارهای فرزکاری متمرکز شده و تجربه، تکنولوژی، نوآوری و کیفیت را در تمام اشکال آن پوشش می دهد. در طول فرایند پردازش، ما به شدت با تمام استانداردهای DIN، UNI و ASME آشنا هستیم محصولات را کنترل می کنیم. در صورت درخواست مشتریان، IMS میتواند برای محصولات خود گواهی های آزمون صادر کند. به لطف موقعیت والایی که توسط چندین دهه فعالیت به دست آوردیم، آی.ام.اس قادر است به عنوان یک قهرمان در زمینه جهانی شدن صنعت عمل کند و هویت خود را حفظ کند، نام تجاری خود را همراه با استقلال عملیاتی خود حفظ کند.

تولیدات شرکت IMS

محدوده تولیدات شرکت IMS شامل بیش از 20،000 محصول دارای کدهای استاندارد است، علاوه بر طیف وسیعی از ابزارهای استاندارد، IMS توانایی تولید ابزارهایی با طراحی خاص را دارد. استانداردهای با کیفیت بالا و نوآورانه، توانایی ارائه به مشتریان با طیف وسیعی از خدمات شخصی برای برآورده کردن هر نیاز، نقاط قوت اصلی IMS است، و همین علت است که همیشه آی.ام.اس را متمایز کرده است و به آی.ام.اس اجازه می دهد که ما موقعیت خود را در بازارهای ایتالیایی و خارجی حفظ کند.

قیمت محصولات شرکت آی.ام.اس

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام قیمت محصولات شرکت آی.ام.اس می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.