چوبی کلاب

Jowat

1-1 از 1

Jowat با بهره گیری از برترین تکنولوژی جهان توانسته است با کیفیت ترین چسب های صنعتی را به تولید برساند. همچنین شرکت Jowat یکی از قدرتمندترین برند ها در زمینه چسب های صنعتی و صنایع چوب می باشد. 

معرفی شرکت جوات

Jowat SE با دفتر مرکزی مستقر در Detmold یکی از تامین کنندگان پیشرو در چسب صنعتی است که عمدتا در صنایع چوب و مبلمان، کاغذ و بسته بندی، هنرهای گرافیکی، نساجی، خودرو و همچنین در صنایع برق استفاده می شود. این شرکت در سال 1919 تأسیس شد و با سایت های تولید در Detmold و Elsteraue آلمان و همچنین چهارعامل تولیدی دیگر شامل Jowat Corporation در ایالات متحده آمریکا، Jowat Swiss AG، Jowat Manufacturing در مالزی، و شرکت های Jowat در استرالیا مشغول کار است.

کیفیت محصولات شرکت Jowat

این شرکت سالانه بیش از 73000 تن چسب تولید می کند و حدود 1000 کارمند دارد. ساختار فروش جهانی با 22 سازمان فروش و شرکای تجاری باعث شده که همیشه با مشتری از نزدیک در تماس باشند. لازم به ذکر می باشد، کیفیت محصولات شرکت Jowat با بهره وری از چندین تیم مهندسی و همچنین آزمایشگاه های تایید شده بوده که به همین جهت از استاندارد های جهانی برخوردار می باشند.

قیمت محصولات شرکت جوات

این شرکت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر، مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.