JOWAY

1-1 از 1

این شرکت در سال 1981 در تایوان تاسیس شد و در زمینه تولید ماشین آلات چوب شروع به فعالیت نمود . Joway پس از تلاش های فراوان توانست برای مدت 20 سال بازار را در دست داشته باشد.

معرفی شرکت JOWAY

Joway شهرت خوبی در تولید محصولات با کیفیت و تنوع بالای محصولات دارد. با توجه به افزایش هزینه های مواد اولیه اکثر تولید کنندگان درصدد کم کردن فعالیت خود بودند اما این شرکت با سرمایه گذاری بالا در جهت ارتقاء ظرفیت تولید، نیاز مشتریان را رفع کرد.

ماشین آلات با کیفیت JOWAY

همچنین، این شرکت با وارد کردن میز کشویی آلومینیومی از اروپا و نصب آن روی دستگاه های برش خود، با سازمان علمی توسعه ماشین آلات جدید شروع به همکاری کرد. Joway برای بهبود و رشد و ترقی خود، همواره در حال ارائه محصولات با کیفیت به مشتری است. ماشین آلات تولیدی این شرکت عبارتند از : دور کن- لبه زن- اره چند کاره، گندگی و ...

قیمت محصولات شرکت JOWAY

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت دستگاه های این شرکت با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.

JOWAY

دورکن Joway P3800 تایوان 2013

هشدار: این محصول یک کالای دست دوم می‌باشد و چوبینر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بخش دست‌دوم‌ها ندارد. بخش سلب مسئولیت را مطالعه فرمایید...
24,000,000 تومان
شماره تماس: 09161151800