تخفیف هفتگی

جولیا | Julia

شرکت  Julia در سال 1978 توسط 3 شریک که اطلاعات بسیار کاملی در زمینه تیغ اره های برش فلز و چوب داشتند بنیان گذاری شد. و اینگونه بود که به لطف بازاریابی کلامی و مویرگی این شرکت به شدت معروف شد و تمام تیغ اره های آن در سر تاسر دنیا معروف شد و به فروش رسید.

ویژگی محصولات و شرکت جولیا

شرکت جولیا معتقد است که ارائه بیشترین تنوع در تیغ اره ها باعث می شود که مشتری بتواند انتخاب اسان تری داشته باشد و بتواند تمامی نیاز های خود را از این طریق بر طرف کند. شعار شرکت جولیا این است که تمامی توجه خودرا بر روی تولید تیغ اره ها و کیفیت آنها مأنوس نموده است تا بیش از پیش بتواند مشتریان خودرا در تمامی سرتاسر دنیا راضی نگه دارد. دانش روز دنیا و مطالعات و تحقيقات در حال انجام با همكاري خوب با بهترین محققان در ايتاليا و خارج از كشور، این اطمينان زا حاصل مي كند كه مشتريان ما بهترين محصولات را خرید مي كنند. سیستم کیفیت ما مطابق با استانداردهای بین المللی UNI EN ISO گواهی شده است که مانیتورینگ کیفی کاملی را در تمام مراحل چرخه تولید تضمین می کند.

تاریخچه تحولات در برند Julia ایتالیا

در سال 2009، پس از سالها مطالعه و تحقیقات دقیق، جولیا تولید کننده تیغه دنده ای TCT در HM و Cermet را آغاز کرد تا نیازهای برش تولید کنندگان و ترانسفورماتور لوله های صنعتی را برای همه مشاغل فراهم کند. در سال 2013، محدوده محصولات با افزودن چاقو دایره ای برای برش رول کاغذ توالت گسترش یافت.

قیمت محصولات شرکت جولیا

برای استعلام قیمت محصولات شرکت جولیا می توانید با کارشناسان بخش فروش این وب سایت از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و یا به سادگی برروی تماس با ما کلیک کنید