فروشنده شو

کاپرو | KAPRO

1-1 از 1

KAPRO یکی از بهترین برندهای صنایع چوب می‌باشد که به مدت 30 سال به ساخت انواع ابزار آلات همچون ترازهای دستی، لیزری و ابزارآلات و تجهیزات طراحی و اندازه‌گیری با بهترین کیفیت و متریال مشغول است. برند کاپرو در ابتدا به عنوان یک مخترع در حوزه صنعت چوب و سپس به عنوان سازنده محصولات با کیفیت، خدمات برجسته و طراحی‌های با دقت بالا شناخته شده است. در ادامه به معرفی شرکت کاپرو می‌پردازیم.

معرفی شرکت کاپرو

دفتر مرکزی شرکت کاپرو در کشور آمریکا و کارخانه تولید محصولات واقع در کشور آمریکا و چین است. تمامی محصولات تولید شده در شرکت کاپرو دارای گواهینامه‌های ایزو 9001 ، 14001 وSA8000  هستند. شرکت کاپرو نشان دهنده تعالی، موفقیت در سراسر جهان است. کاپرو منبع رشد، افتخار، شناسایی و رفاه برای همه شرکای آن و جوامعی است که در آن زندگی می‌کنیم. کاپرو به شدت از محیط زیست برای نسل‌های آینده نیز محافظت می کند. کاپرو در جهت تولید انواع ابزار آلات باکیفیت و کاربردی همواره تلاش می‌کند و همچنین سعی دارد تا با جدیدترین متدهای روز دنیا ابزار آلات مختلفی را تولید کند که امروزه بسیار مورد نیاز می‌باشد. ابزار آلات شرکت کاپرو علاوه بر کیفیت بالا از تنوع بسیاری برخوردار است که کار را برای استادکاران و متخصصان در حوزه صنعت چوب راحت‌تر کرده است.

ابزار آلات شرکت کاپرو

ابزار آلات شرکت کاپرو شامل تجهیزات طراحی و اندازه گیری همچون خط کش، گونیا و... و همچنین ترازهای دستی، لیزری می‌باشد که با بهترین متریال در آمریکا تولید شده‌اند. چوبینر این افتخار را دارد تا انواع بهترین محصولات کاپرو را با به صرفه‌ترین قیمت برای شما عزیزان ارائه دهد. 

قیمت محصولات KAPRO

شرکت KAPRO به دلیل رنج گسترده ای از محصولات وابزار آلات دارای طیف مختلفی از قیمت‌ها می‌باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات کاپرو می‌توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.