KDT

1-10 از 10

درباره شرکت KDT

کمپانی KDT  در سال 1992 به عنوان یک شرکت عظیم صنعتی و مشترک المنافع با سرمایه گذاری سازمان های پیشرو کره جنوبی و چین و با هدف گسترش و ارتقاء سطح کیفی ماشین آلات صنعت چوب در منطقه آسیای شرقی تاسیس شد. این کمپانی در سال 1998 اقدام به راه اندازی کارخانه ای وسیع مطابق با جدیدترین فناوری ها و استانداردهای تولید روز دنیا نمود. یک شرکت تولید کننده ماشین آلات و پیشرو در خدمات مبلمان است. این شرکت به کیفیت محصولات خود اهمیت زیادی می دهد و در سال های اخیر با افزایش کیفیت محصولات خود رتبه خوبی در بازار جهانی کسب کرده است. سهم بازار این برند در کشورهای مختلف باعث شده تا کمپانی های رقیب، اقدام به تقلید و کپی کردن محصولات این شرکت نمایند، تقلیدی که هم از لحاظ قیمت و کیفیت هرگز نتوانسته است محصولاتی همانند تولیدات KDT را وارد بازار نموده و همچنان فاصله زیادی با تولیدات این کارخانه به جامانده است.

این شرکت دارای 4 بخش تولید دستگاههای  لبه زنی- حفاری – برش و خط اتوماتیک است و ماشین آلات تولیدی این 4 بخش به بیش از 50 کشور جهان صادر می شوند.

KDT با شرکای کره ای خود همکاری خوبی دارد و در حال حاضر یک مرکز تحقیق و توسعه و مدیریت مدرن در چین دارد. قدرت رقابتی اصلی این شرکت، بهبود مدارم و کنترل کیفیت تقویت شده، است.

KDT گواهی ها و جوایز زیادی کسب کرده است:

سال 2013: گواهی تائیده مرکز تحقیق و توسعه فناوری CNC در گوانگژو

سال 2013: کسب عنوان " نام تجاری قابل رشد" از گوانگژو

این شرکت قطعات مورد نیاز خود را از تامین کنندگان معروف، کره – ژاپن و برخی کشورهای اروپایی دریافت می کند.

قیمت محصولات شرکت KDT

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت ریالی این ماشین آلات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

وب سایت رسمی شرکت KDT


"For English information about this brand change the website language to English"