فروشنده شو

کی دی تی | KDT

1-8 از 8


KDT نام یک کمپانی معروف در آسیای شرقی می‌باشد که پیشرو در تولید انواع ابزار و ماشین آلات صنعتی در حوزه چوب است. به سبب اهمیت فراوانی که شرکت KDT به کیفیت محصولات خود می‌دهد، روز به روز به ارتقای کیفیت ساخت ماشین آلات خود پرداخته است که به همین دلیل امروزه از رتبه ی بالایی در جهان برخوردار است. چوبینر این افتخار را دارد تا به عنوان یک سایت فروشگاهی بزرگ در عرضه انواع ماشین آلات با برندهای مطرح، به فروش انواع دستگاه سی ان سی و ... با برند KDT پرداخته است. در ادامه بیشتر با شرکت KDT آشنا می‌شوید.

درباره شرکت کی دی تی

کمپانی KDT  در سال 1992 به عنوان یک شرکت عظیم صنعتی و مشترک المنافع با سرمایه گذاری سازمان های پیشرو کره جنوبی و چین و با هدف گسترش و ارتقاء سطح کیفی ماشین آلات صنعت چوب در منطقه آسیای شرقی تاسیس شد. کمپانی KDT در سال 1998 اقدام به راه اندازی کارخانه ای وسیع مطابق با جدیدترین فناوری‌ها و استانداردهای تولید روز دنیا نمود. یک شرکت تولید کننده ماشین آلات و پیشرو در خدمات مبلمان است. شرکت KDT به کیفیت محصولات خود اهمیت زیادی می‌دهد و در سال‌های اخیر با افزایش کیفیت محصولات خود رتبه خوبی در بازار جهانی کسب کرده است. سهم بازار این برند در کشورهای مختلف باعث شده تا کمپانی های رقیب، اقدام به تقلید و کپی کردن محصولات این شرکت نمایند، تقلیدی که هم از لحاظ قیمت و کیفیت هرگز نتوانسته است محصولاتی همانند تولیدات KDT را وارد بازار نموده و همچنان فاصله زیادی با تولیدات این کارخانه به جامانده است.

محصولات شرکت KDT

شرکت KDT دارای 4 بخش تولید انواع دستگاه‌ لبه زنی، حفاری، برش و خط اتوماتیک است. ماشین آلات تولیدی این 4 بخش به بیش از 50 کشور جهان صادر می‌شوند. KDT با شرکای کره ای خود همکاری خوبی دارد و در حال حاضر یک مرکز تحقیق و توسعه و مدیریت مدرن در چین دارد. قدرت رقابتی اصلی این شرکت، بهبود مدارم و کنترل کیفیت تقویت شده است. لازم به ذکر می‌باشد، شرکت KDT قطعات مورد نیاز خود را از تامین کنندگان معروف، کره – ژاپن و برخی کشورهای اروپایی دریافت می‌کند. KDT گواهی ها و جوایز زیادی کسب کرده است:

سال 2013: گواهی تاییده مرکز تحقیق و توسعه فناوری CNC در گوانگژو

سال 2013: کسب عنوان " نام تجاری قابل رشد" از گوانگژو

قیمت محصولات شرکت کی دی تی

شرکت کی دی تی به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت کی دی تی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید. در ویدئوی ذیل به یکی از محصولات شرکت کی دی تی می‌پردازیم.