KLEIBERIT

1-1 از 1

KLEIBERIT واقع در جنوب آلمان دارای یکی از مدرن ترین و خلاقانه ترین مراکز تحقیق و تولید چسب در سراسر جهان است. سیستم های جدید تولید چسب با کاربردهای وسیع برای مشتریان بین المللی، چسب تولید می کنند. محدوده محصولات طبق نیازهای بازار طراحی شده و در سراسر جهان در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

معرفی شرکت کلایبریت

ایده های جدید همراه با مشتریان ایجاد می شود. چسب باندینگ یک تکنولوژی مربوط به آینده است. استراتژی کلایبریت این است که همچنان به ارائه نوآوری های جدید برای گستره وسیعی از برنامه های کاربردی ادامه دهد. یکی از سرمایه گذاری ها برای آینده، باز شدن مرکز فنی در سال 2009 است. در اینجا مشتری می تواند از نزدیک با مهندسین و پرسنل فنی کلایبریت برای توسعه راه حل های خاص در ارتباط باشد. کلایبریت دارای 550 کارمند است. مدیر عامل و سهامدار، فیزیکدانKlaus Becker-Weimann ، جایگاه ویژه ای در همه زمینه ها، از خرید و توسعه گرفته تا تولید، از مدیریت کیفیت تا تحویل و مشاوره به مشتری، بخشیده است. تحقیق و توسعه آینده را تضمین می کند. علامت تجاری KLEIBERIT به معنای تحقیق و توسعه نوآورانه، مدرن ترین تولید، بالاترین کیفیت محصول و همچنین خدمات گرا، مشتری مدار و مشاوره است و این روند برای نزدیک به 70 سال است که ادامه دارد. در 25 سال گذشته،کلایبریت به یک قطب جهانی برای سیستم های چسب PUR تبدیل شده است و با ایده های نوآورانه خود، بازار را تحت تأثیر قرار داده است.

مشتری مداری شرکت KLEIBERIT

هر مشتری شماره برای ما در ارجحیت قرار دارد. با شبکه جهانی مهندسین فروش و حضور ما در تمام بازارهای سراسر دنیا، ما برای رفع نیاز مشتریان، پیشنهاداتی ارائه می دهیم. اداره فروش و مرکز مشاوره مشتریان ما در Weingarten تقریبا به تمام زبان های ملی صحبت می کنند. با همکاری نزدیک با تولیدکنندگان ماشین آلات و مواد، ما سیستم های چسب عملی و جدیدی ارائه می دهیم که با طیف گسترده ای از استانداردها و هنجارهای بین المللی متناسب است. یک کانسپت هوشمند با مخزن دیتای کامل و اتوماتیک در زمان و مکان مناسب کند در دسترس است. عملکرد ما بر اساس پایداری در فرایندها و مراحل و طبق گواهینامه کیفیت و مدیریت محیط زیست می باشد. مسئولیت در برابر محیط زیست و مردم در تحقیق، توسعه، تولید و تدارکات یکی از اهداف اصلی KLEIBERIT است. همیشه ما خواهان ترکیب محصول با کیفیت و حفظ محیط زیست و سلامت و ایمنی نیروی کار بوده ایم. ما همچنین می خواهیم این مسئولیت جهانی را در آینده با اهداف و فرآیندهای پایدار، توسعه دهیم.

قیمت محصولات شرکت کلایبریت

این شرکت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت کلایبریت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.