چوبی کلاب

KMS

1-15 از 15

KMS یکی از برند های محبوب در کشور ترکیه بوده که در حوزه تولید ابزارآلات فعالیت دارد. شرکت KMS در سال 1981 توسط Stan Pridham ایده پردازی شد. وی نام شرکت را از روی همسر و دختر خود ابداع کرده است:

  • Kathy (همسر)
  • Marilee (دختر)
  • Stan

تاریخچه شرکت کی ام اس

استن اولین شعبه شرکت خود را در سال 1984 تاسیس کرد که از همان ابتدا مشکلاتی چون آتش سوزی برای شرکتش رخ داد، اما وی با پشتکار تمام به ترمیم شرکت خود پرداخته و امروزه با گذشت 30 سال دارای پرسنلی با تعداد 200 نفر را در شرکت خود جای داده است و از بزرگترین تولیدکننندگان ابزار آلات در ترکیه به شمار می رود.

معرفی شرکت KMS

شرکت KMS یکی از توزیع کننده های ابزار صنعتی و غیر صنعتی در ترکیه می باشد که به ابزار و تجهیزات KMS معروف است. عمده محصولات شرکت KMS شامل ابزارآلات سنگین و همچنین انواع یراق و اتصالات مختلف از جمله: ابزار آلات نجاری، فلز سازی، قطعات خودرو و تمامی ابزار قدرتی می باشد. همچنین شرکت کی ام اس 11 فروشگاه را در غرب ترکیه اداره می کند.

قیمت محصولات شرکت کی ام اس

شرکت کی ام اس به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و ابزارآلات دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت کی ام اس می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.