حراجی نوروز 1403

کوکا یوسف | Koca YUSUF


Koca YUSUF با سوابق چندین ساله خود توانسته است ماشین آلات صنایع چوب را با کیفیت منحصر به فردی روانه بازار کند. همچنین قیمت محصولات شرکت Koca YUSUF نسبت به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. در ادامه به معرفی شرکت Koca yusuf می‌پردازیم.

معرفی شرکت Koca yusuf

کوکایوسف یک تجارت خانوادگی است که در سال 1961 توسط یوسف زیاگلوری تاسیس شد. از همان ابتدا شروع به تولید ماشین آلات نجاری نمود. اعضای دیگر خانواده با تبعیت از تجربه پدرشان و تحصیلات فنی که داشتند، شروع به اداره شرکت نمودند. کوکایوسف شرکتی دارای کارخانه‌ای بزرگ که مساحت آن حدود 10000 متر مربع است، می‌باشد. این کارخانه در استانبول واقع شده و دارای کارکنان متخصص و تجهیزات تکنولوژیکی است.

موفقیت‌های شرکت Koca YUSUF

این شرکت گام‌هایی برای نهادینه شدن اهدافش برداشته است. کوکایوسف خط تولید ماشین آلات پرس ملامینه با ابعاد و فشارهای مختلف را دارد. کوکایوسف یک نام تجاری منحصر به فرد، نوآور و رقابتی است. ماشین آلات این شرکت در بیش از 50 کشور دنیا فروخته می‌شوند.

قیمت محصولات شرکت Koca YUSUF

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. شما مشتریان عزیز می‌توانید جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت Koca YUSUF با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.