اپلیکیشن چوبینر

کریگ | Kreg

1-7 از 7

شرکت Kreg یکی از بزرگترین ابزارآلات کمکی در صنایع چوب است که به کمک این ابزار میتوانید هر گونه اتصال را در صنایع چوب بسازید. برای انجام تمامی پروژه های چوبی می توانید از این محصولات استفاده نمایید. کیفیت این محصولات در حد نسبتا بالایی قرار دارد. شما اگر از آن دسته افرادی هستید که هزینه زیادی را برای خرید لوازم چوبی نمی کنید و علاقه دارید وسایل خودتان را خودتان بسازید استفاده از لوازم کمکی شرکت Kreg توصیه می شود تا بتواند به همان خوبی لوازم کارگاهی وسیله های منزل خودتان را بسازید.

محصولات و تاریخچه شرکت کریگ

با توجه به تشویق های دوستان و همکاران کریگ اولین محصول خودرا تولید نمود و در معرض نمایش عموم قرار داد. در این نمایشگاه عمومی کریگ مردمانی را ملاقات نمود که هیچ گونه سطح سوادی در زمینه صنایع چوب نداشتند اما بسیار مشتاق بودند که بتوانند کار های چوبی را خودشان انجام دهند. روزها بعد از روزها، هفته ها بعد از هفته ها، سال ها بعداز سال ها کریگ محصولات خودرا ساخت و در نمایشگاه های اخر هفته ای ارائه داد.

رشته و زمینه ای که شرکت Kreg tool در آن فعالیت دارد

بعد از ثبت تعداد بسیاری از سازه ها و اختراعات شرکت Kreg tool به عنوان یک پیشرو در تولید ابزار آلات و تکنولوژی های جیبی شناخته شد. شرکت Kreg tool دستگاه های کاملا اتوماتیک را تولید می کند که به وسیله این دستگاه ها توانست تمامی افراد را که به صنعت چوب علاقه مند بودند را به چوب متصل کند. علاوه بر همه این ها  Kreg tool  ابزار هایی در زمینه برش، اندازه گیری، بستن و... تولید می کند.

از کجا می توان محصولات کریگ را خرید 

ابزار و محصولات Kreg برای خرید از نمایندگی مجاز و فروش بزرگ Kreg در سراسر ایالات متحده، کانادا، انگلستان، استرالیا و غیره در دسترس هستند. شما همچنین می توانید ابزار و محصولات Kreg را در نمایشگاه های مختلف صنایع چوبی در تمام طول سال می توانید از نزدیک ببینید.