فروشنده شو

کنز | Kunz

1-4 از 4

یکی از معروف ترین برندها در زمینه تولید ابزار آلات دستی مورد نیاز در صنایع مختلف به خصوص صنعت چوب Kunz می باشد. شرکت Kunz در ابتدای کار در یک محیط کوچک به تولید اندک رنده های دستی می پرداخت که پس از پیشرفت و استفاده زیاد به یک برند رایج و پرفروش تبدیل شد. لازم به ذکر است که کنز در آلمان فعالیت خود را آغاز نمود و پس از چندین سال در کشورهای دیگر شعبه های فعالیت را آغاز نمود.

محصولات شرکت کنز

شرکت کنز در زمینه تولید ابزارآلات دستی مورد نیاز کارگاه های چوب فعال می باشد و در سر تا سر دنیا شعب و نمایندگی های فعالی دارد. شرکت کنز محصولات مختلفی از قبیل رنده دستی، رنده بال کبوتری، رنده مشتی، رنده انگشتی و سایر مدل های رنده را تولید و عرضه می نماید. 

کیفیت محصولات Kunz

محصولات Kunz از لحاظ کیفیت و کاربرد مفید در سطح بالایی قرار دارند و جزء پرطرفدارترین ابزارهای صنعت چوب می باشند. کیفیت محصولات Kunz دلیل مهمی برای صادر شدن در سطح جهان است و علاوه بر این شرکت کنز بدون وقفه در پی تحقیق و تفحص در رابطه با رضایت مشتریان و نیاز آن ها می باشد.

قیمت محصولات کنز آلمان

با توجه به این که محصولات کنز آلمان بسیار متنوع می باشند از لحاظ قیمت نیز متفاوت هستند. برای اطلاع از قیمت محصولات کنز می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات کنز با چوبینر تماس حاصل فرمایید