حراجی نوروز 1403

لیدرمک | LEADERMAC

1-2 از 2


LEADERMAC یکی از برندهای معروف در کشور تایوان بوده که در حوضه تولیدات ماشین آلات صنایع چوب فعالیت می‌کند. این شرکت  به عنوان بزرگترین کارخانه تولیدی در زمینه ماشین آلات چهار تراش در دنیا بوده و کلیه عملیات طراحی و ساخت شاسی، ماشین کاری‌ها و کنترل کیفیت نهایی ماشین به صورت یکپارچه در این کمپانی انجام می‌شود. 

معرفی شرکت لیدرمک

(تلاشی بی پایان برای آینده‌ای بهتر) این سرلوحه شرکت لیدرمک از حدود ۴۰ سال (۱۹۷۲) پیش بوده و نتیجه این همت، شرکت را تبدیل به یک قدرت جهانی در زمینه ماشین آلات چهار طرف تراش چوب نموده است. با داشتن ۳۵۰۰۰ متر مربع فضای تولید، به عنوان بزرگترین کارخانه تولیدی در زمینه ماشین آلات چهار تراش در دنیا بوده و کلیه عملیات طراحی و ساخت شاسی، ماشین کاری‌ها و کنترل کیفیت نهایی ماشین به صورت یکپارچه در این کمپانی انجام می‌شود. 

هدف شرکت لیدرمک

(چیزی که آرزوی شماست ما می‌سازیم) این شعاری از LEADERMAC بوده که با داشتن سیستم مدرن انبار قطعات یدکی و نرم افزارهای سفارش حداقل زمان تامین قطعات مورد نیاز مصرف کننده را دارد. شایان ذکر است لیدرمک با انعطاف پذیری بسیار بالا در طراحی و ساخت، ماشین خاص مورد نیاز شما را تامین خواهد نمود.

قیمت محصولات شرکت LEADERMAC

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت LEADERMAC می‌توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.