قسطی بخر

لیپیون | Leapion

1-7 از 7

Leapion در زمینه کسب و کار ماشین های لیزری از سال 2007 شناخته شده است، ما یک شرکت جهانی تولید کننده لیزر حکاکی، مارک های لیزری،CNC روتر، پرینترهای جوهر افشان UV برای برنامه های کاربردی مختلف از جمله نشانه ها، تبلیغات، مبلمان نجاری و... هستیم.

معرفی شرکت لیپیون

لیزر Leapion در حال تبدیل شدن به TOP به معنای خاص کلمه در زمینه حکاکی لیزر، برش و علامت گذاری در صنعت است. ما نوآوران هستیم. ما حل کننده مشکلات هستیم. ما متعهد به طراحی و ساخت سیستم های لیزری با کیفیت بالا و ماشین های CNC روتر می باشیم. هدف اصلی Leapion این بود که سیستم های حکاکی CO2 را به مشتریان تجاری، صاحبان کسب و کارهای کوچک و هنرمندان خانگی نیز بفروشند. در طول سال ها ما سیستم های لیزر بزرگتر و قوی تر وماشین آلات فیبر لیزری را تولید کردیم. خدمت ما برای مشتریانمان پشتیبانی 24 ساعته - از کتابخانه ای کامل از اطلاعات فنی است که به مشتریانمان ارائه می دهیم.

موفقیت شرکت Leapion

دفتر مرکزی این شرکت در جینان، چین است؛ Leapion از طریق یک شبکه جهانی توزیع کنندگان مجاز و دفاتر در ایالات متحده، اروپا و چین، متعهد می شود تا به طور مداوم با هدف ارائه بهترین فن آوری ها، خدمات و راه حل ها برای دستیابی به نیازهای مشتریان بپردازد. با استفاده از Leapion در کنار شما، توانایی ماشینکاری در سطح جهانی واقعا آسان است. شما همچنین دسترسی مستقیم به افراد، تکنولوژی و ایده هایی را که نیاز دارید برای جذب فرصت ها و موقعیت کسب و کار خود برای آینده را می توانید داشته باشید.

قیمت محصولات شرکت لیپیون

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات  شرکت لیپیون می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.