اپلیکیشن چوبینر

لگنا | Legna

1-1 از 1

شرکت Legna یک شرکت اسپانیایی در زمینه تولید دستگاه ها و قطعات کمکی در صنایع چوب است. Legna از سال 1959 در منطقه صنعتی بارسلونا در حال فعالیت است. زمینه کاری Legna تولید ماشین آلات و ابزار آلات الکترونیکی صنایع چوب برای حرفه ای ها می باشد.

معرفی شرکت لگنا

به گفته لگنا علت اینکه این شرکت امروزه در مقام یک تولید کننده حرفه ای در زمینه ابزارآلات الکترونیکی صنایع چوب در دنیا قرار دارد این است که لگنا نوآوری و توسعه را در برنامه کاری خود قرارداده است. تولیدات لگنا و ارائه آن در بیش از 4 قاره و 15 کشور باعث شده است که این شرکت در زمینه جهانی بسیار معروف باشد. همه این ها باعث شد که رنج وسیعی از کالا های صنایع چوب با کیفیت بسیار بالایی توسط لگنا تولید و به بازار عرضه گردند.

کیفیت محصولات شرکت Legna

Legna با تکیه بر تکنولوژی روز جهان و همچنین چندین تیم مهندسی قادر به تولید با کیفیت ترین محصولات بوده و از استاندارد های تایید شده برخوردار می باشد.. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات Legna با توجه به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه می باشد.

قیمت محصولات لگنا اسپانیا

با توجه به اینکه محصولات Legna جز آن دسته از محصولات هستند که بصورت وارداتی در بازار عرضه می گردند هزینه تمام شده برای هر یک از محصولات این برند با توجه به نرخ ارز مرجع تایین میگردد. لذا برای استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت Legna می توانید با کارشناسان فروش چوبینر تماس حاصل فرمایید.