Leuco

1-24 از 37

برند Leuco به دلیل کیفیت منحصر به فردش همیشه مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است. Leuco یکی از برند های معروف در کشور آلمان بوده که در زمینه تولید ابزارآلات برش از جمله: تیغ اره، مته CNC و توپی فرز فعالیت می کند.

معرفی شرکت لایکو

در سال 1954  Willi Ledermann تاجر و مهندس  Josef Störzer شرکت ⁧ لدرمن و شرکا را تاسیس کردند و برند LEUCO  متولد شد. هم اکنون پس از گذشت 60 سال LEUCO  یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین آلات کاربید و الماس برای برش چوب و پلاستیک است. ایده های نو و دانش فنی از ابتدا در LEUCO وجود داشته است. محصولات این برند عبارتند از circular saw blades, hoggers, bore-type و  shank-type cutters, drills, clamping systems and inserts. 

خدمات و محصولات شرکت Leuco

بسته های خدماتی شامل تیز کردن،مشاورات کاربدی تحت عنوان "مدیریت ابزار" با طیفی کامل عرضه می شوند. فروش LEUCO به صورت مستقیم است. مشتریان ما  کارخانه های چوب بری، صنایع ساختمانی، مبلمان و پنل سازی و دکورسازی داخلی هستند.  حدود 1100 کارمند برای شرکت LEUCO در سطح بین المللی کار می کنند. نماینگان فروش ما در استرالیا، بلژیک، انگلستان، ژاپن، لهستان، سنگاپور، تایلند، اکراین و بلاروس حضور دارند.  شرکای ما در تولید و فروش در چین، مالزی، روسیه، سوئیس، آفریقای جنوبی و آمریکا هستند.

قیمت محصولات شرکت لایکو

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت لایکو می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.

Leuco

تیغچه Leuco کد 52543

ساخت آلمان/جنس تنگستن کارباید و مناسب انواع توپی
نیازمند استعلام تلفنی
Leuco

تیغچه Leuco کد 3081

ساخت آلمان/تنگستن کارباید مقاوم و قابل نصب بر روی انواع توپی
نیازمند استعلام تلفنی