بلک فرایدی

LOGOSOL

1-6 از 6

شرکت سوئدی لوگوسول LOGOSOL فعال در زمینه طراحی و ساخت و تولید انبوه ماشین آلات صنایع چوب همچون مولدر گندگی و اره و... می باشد.

معرفی شرکت LOGOSOL

 Logosol یک شرکت سوئدی و بین المللی است که در زمینه تولید و فروش ماشین آلات و خدمات منحصر به فرد پردازش و صنایع چوب کار می کند. ما با راه حل های خلاقانه و مقرون به صرفه، طی بیش از 20 سال به طور قابل توجهی جنگلداری و نجاری را تغییر داده ایم. محصولات ما برای سادگی طراحی، قابلیت اطمینان و کارایی شناخته شده اند. ماهیت مدولار محصولات و لوازم جانبی ما به این معناست که مشتریان ما به راحتی می توانند در راستای پیشرفت کسب و کارشان، آنها را ارتقا دهند. ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در 65 کشور ما را در این صنعت پیشتاز می سازد.  برای قرن ها، سوئد به خاطر اختراعات، نوآوری های طراحی و کیفیت بالای محصولاتش دارای شهرت جهانی بود. زیپ، بلبرینگ، اجاق گاز و آچار فرانسه، نمونه ای از اختراعات سوئدی است که در زندگی روزمره ما ضروری هستند. شرکت های سوئدی مانند اریکسون، ولوو، SAAB، نوبل و IKEA با خلاقیت، کمال گرایی و استاندارد بالا همراه هستند.

کیفیت لوگوسول کیفیت سوئدی است!

"ساخت سوئد"  به معنای کیفیت بالا، نوآوری و راه حل های پایدار است. لوگوسول یک شرکت سوئدی است که می تواند انتظارات را برآورده نماید! برای بیست سال گذشته، نوآوری، اصالت، سادگی و کیفیت، ویژگی های متمایز خط تولید ما بوده اند. با استفاده از این ویژگی ها، لوگوسول طیف گسترده ای از تجهیزات برای پردازش چوب و نجاری ارائه داده است. لوگوسول به خاطر محصولات خاصش در این زمینه در سراسر جهان شناخته شده است. کنترل کردن فرآیند! با خط تولید لوگوسول شما بر تمام فرآیند پردازش، کنترل خواهید داشت. اینجا همه چیز از اره برقی گرفته تا ماشین آلات صنعتی پیدا خواهید کرد. با این حال، مشهورترین محصول ما ماشین الوارسازی Logosol  است. این اختراع محبوبترین ماشین الوارسازی قابل حمل دنیا است. ما به مشتریان خود گوش میدهیم! از زمان ورود ما به بازار، مشتریان ما بارها بابت داشتن محصولات ما و کار با آنها ابراز رضایت کرده اند. لوگوسول یک شرکت خانوادگی است و ما مفتخریم که محصولاتمان را با بهترین کیفیت و خدمات عالی ارائه می دهیم. در لوگوسول ما اینجا هستیم تا به شما خدمت کنیم.

قیمت محصولات شرکت LOGOSOL

این شرکت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت LOGOSOL می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.