چوبی کلاب

MAGGI

1-9 از 9

MAGGI یکی از برند های محبوب در کشور ایتالیا بوده که طیف وسیعی در تولید ماشین آلات صنایع چوب به وجود آورده است. همچنین به دلیل کیفیت منحصر به فرد محصولاتش همواره مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است.

معرفی شرکت مگی

مگی در سال 1963 در ایالت توسکانی ایتالیا که شهری دارای تکنولوژی های جدید است، تاسیس شد. این شرکت در ابتدا با تولید فیدر اتوماتیک فعالیت خود را شروع کرد و کم کم محصولات جدیدی مانند اره و ... اضافه کرد.

کیفیت محصولات شرکت MAGGI

ماشین آلات مگی از کیفیت بالایی برخوردارند و همین امر سبب شده که این شرکت به یک کمپانی موفق در جهان تبدیل شود. در حال حاضر مگی 85 درصد از محصولات خود را به بیش از 80 کشور دنیا صادر می کند و بیش از 60 نفر کارمند دارد. این شرکت سعی دارد که همیشه به روز باشد و نوآوری داشته باشد. معروف ترین ماشین آلات تولیدی این شرکت در صنعت چوب، لبه چسبان است.

قیمت محصولات شرکت مگی

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.