فروشنده شو

ماکسر | MAKSER

1-3 از 3

MAKSER یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین آلات سی ان سی بوده که به دلیل کیفیت محصولاتش مورد استقبال بسیاری از کارخانجات قرار گرفته است.

معرفی شرکت ماکسر

این شرکت در سال 2003 در آدانای ترکیه تاسیس شد و دستگاه های CNC را به تولید رساند. MAKSER سعی در نوآوری و تولید محصولات جدید دارد. این شرکت 6000 متر مربع مساحت دارد که دفتر فروش و بخش اداری و تولید در کنار هم قرار دارند.

کیفیت ماشین آلات MAKSER

MAKSER در بخش صادرات 40 درصد بازار خارج از کشور و 60 درصد بازار داخلی را در دست دارد. تولید و برنامه ریزی این شرکت برای بیش از 240 دستگاه روتر و 48 دستگاه CNC حرفه ای صورت گرفته است و گواهی نامه های CE- ISO  را هم دریافت کرده است. همانطور که روز به روز فن آوری در حال پیشرفت است، این شرکت هم دستگاه های CNC با کیفیت بالاتری ارائه می دهد. فروش داخلی و خارجی دستگاههای CNC ، این شرکت را در ارائه این محصول مشهور کرده است. رئیس هیئت مدیره و موسس این شرکت FETI CEVIK نام دارد.

قیمت محصولات شرکت ماکسر

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت ماکسر می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.