Maktec

1-2 از 2

هنگامی که از تیم تحقیق و توسعه Makita خواسته شد تا یک طیف وسیعی از ابزارهای دستی و قدرتی را که به اندازه کافی مناسب بدوش کشیدن برند ماکیتا مناسب باشد تا با قطعات کمتری موجب پیشرفت و توسعه شوند را تولید کنند، اما این کاهش قطعات به گونه ای باشد که قابلیت های استثنایی خود را نیز حفظ کنند، پاسخ آنها ابزارهای صنعتی Maktec بود.

معرفی شرکت ماک تک

تمامی محصولاتی که در شرکت ماک تک تولید می شود به طور مستقیم توسط شرکت ماکیتا کنترل می گردد. با انجام این عمل و به راه انداختن خط تولید جدید با نام ماک تک، هزینه تولید به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافت، بدون هیچ گونه افت عملکرد و کیفیتی در خط تولید ابزارآلات جدید.

کیفیت ابزارآلات Maktec

شرکت Maktec با برخورداری از تکنولوژی برتر جهانی و همچنین چندین مهندس مجرب توانسته است با کیفیت ترین ابزار آلات را به بازار ارائه دهد. ابزارآلات ماک تک به سه دسته نجاری، صنعتی و ساختمانی تقسیم می شود که با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی چوبینر شما عزیزان می توانید برای حرید ابزارآلات نجاری و کارگاهی خود همین حالا اقدام فرمایید. در ضمن، قیمت محصولات شرکت ماک تک با توجه به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه بوده و انتخاب آسوده ای را می توانید برای خود رقم بزنید.

قیمت محصولات شرکت ماک تک

شرکت Maktec به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت ماک تک می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.