حراجی نوروز 1403

ماوی | MAVI

شركت افرا (ماوي پلاستيک) فعاليت توليدي واقتصادي خود رارسما در تاريخ 1384/4/21 با نام ملامين پي وي سي افرا را شروع كرد. اين كارخانه هم اكنون با اتكا به تجهيزات و وسايل پيشرفته و همچنين نيروي كار مجرب و آموزش ديده توانسته در مدت زمان كوتاه تاسيس علاوه بر تامين نياز داخلي اين محصول باعث ورود ارز از طريق توليد و صادرات نوار لبه پي وي سي و ملامين به كشورهاي همسايه شود.

معرفی شرکت ماوی

نوار ملامین و پی وی سی محصولی است كه برای پوشاندن لبه های بریده شده و بدون روكش ام دی اف مصرف میشود. با توجه به استفاده روز افزون از تخته های ام دی اف نیاز به تولید این محصول احساس میشد. نوار لبه های مصرفی در این صنایع از دو جنس مختلف پی وی سی و ملامین است نوار لبه ملامین در ضخامت ثابت و استاندارد و تایید شده تولید میشود. حدود 170 گرم در هر متر و دارای عرض های 19,20,36,40 میلیمتر است كه با دستگاه های چسب زن آلمانی پشت آنها چسب حرارتی زده میشود. چسب های مورد استفاده در این محصول به صورت حرارتی می باشد بدین صورت كه به راحتی با دستگاه های مخصوص چسباندن نوار لبه و یا حتی یه اتوی ساده قابل استفاده میباشد. نوع دیگر محصول نوار لبه پی وی سی میباشد كه از مواد بسیار مقاوم و پلاستیكی تهیه میشود ودر ضخامت 1,2, 0.4 میلیمتر بر عرض 19 و 20 و 36 و 44 میلی متر تهیه میشود. این محصول به صورت چسب دار و بدون چسب تولید و در بازار موجود میباشد. توان تولیدی اینواحد صنعتی حدودا 15 میلیون متر در ماه است و نیاز داخلی برای این محصول 10 میلیونمتر میباشد.

کیفیت محصولات شرکت MAVI

هر دستگاه برش این شركت قادر است تا در مدت زمان 4 دقیقه یه رول 33 تایی از نوار لبه را برش دهد كه در هر 4 دقیقه 13332 متر از این محصول توسط تنها یك دستگاه تهیه میشود. سعی شده است تا در روند نوار لبه های این شركت تاثیر و دخالت نیروی كار انسانی به حداقل برسد. رول های مصرفی از بهترین مواد تولید میشوند و به طور مستقیم از آلمان با آرم و لوگوی شركت ماوی وارد میشود. این محصول به صورت چسب دار و بدون چسب تولید و در بازار موجود می باشد. رول های مصرفی از بهترین مواد تولید می شوند و به طور مستقیم از آلمان با آرم و لوگوی شركت ماوی وارد میشود نوار های براق شرکت ماوی با جدید ترین تکنولوژی روز اروپا تولید و در ایران بی رقیب می باشد و رنگ های جدید فرامید نیز تولید شد. رنگ های برجسته و طرحام دی اف های فرامید و همچنین کلیه رنگ های شرکت ای جی تی و ایشیک تولید شده وقابل ارائه می باشد

قیمت محصولات شرکت MAVI

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.