MAVI

1-24 از 98

شركت افرا (ماوي پلاستيک) فعاليت توليدي واقتصادي خود رارسمآ در تاريخ 1384/4/21 با نام ملامين پي وي سي افرا را شروع كرد. اين كارخانه هم اكنون با اتكا به تجهيزات و وسايل پيشرفته و همچنين نيروي كار مجرب و اموزش ديده توانسته در مدت زمان كوتاه تاسيس علاوه بر تامين نياز داخلي اين محصول باعث ورود ارز از طريق توليد و صادرات نوار لبه پي وي سي و ملامين به كشورهاي همسايه شود.

معرفی شرکت ماوی

نوار ملامین و پی وی سی محصولی است كه برای پوشاندن لبه های بریدهشده و بدون روكش ام دی اف مصرف میشود. با توجه به استفاده روز افزون از تخته هایام دی اف نیاز به تولید این محصول احساس میشد نوار لبه های مصرفی در این صنایع ازدو جنس مختلف پی وی سی و ملامین است نوار لبه ملامین در ضخامت ثابت و استاندارد وتایید شده تولید میشود. حدود 170 گرم در هر متر و دارای عرض های 19,20,36,40 میلیمتراست كه با دستگاه های چسب زن آلمانی پشت آنها چسب حرارتی زده میشود. چسبهای مورداستفاده در این محصول به صورت حرارتی می باشد بدین صورت كه به راحتی با دستگاه هایمخصوص چسباندن نوار لبه و یا حتی یه اتوی ساده قابل استفاده میباشد. نوع دیگرمحصول نوار لبه پی وی سی میباشد كه از مواد بسیار مقاوم و پلاستیكی تهیه میشود ودر ضخامت 1,2, 0.4 میلیمتر بر عرض 19 و 20 و 36 و 44 میلی متر تهیه میشود. اینمحصول به صورت چسب دار و بدون چسب تولید و در بازار موجود میباشد. توان تولیدی اینواحد صنعتی حدودا 15 میلیون متر در ماه است و نیاز داخلی برای این محصول 10 میلیونمتر میباشد.

کیفیت محصولات شرکت MAVI

هر دستگاه برش این شركت قادر است تا در مدت زمان 4 دقیقه یه رول 33 تاییاز نوار لبه را برش دهد كه در هر 4 دقیقه 13332 متر از این محصول توسط تنها یك دستگاه تهیه میشود. سعی شده است تا در روند نوار لبه های این شركت تاثیر و دخالت نیرویكار انسانی به حداقل برسد. رول های مصرفی از بهترین مواد تولید میشوند و به طورمستقیم از آلمان با آرم و لوگوی شركت ماوی وارد میشود. این محصول به صورت چسب داروبدون چسب تولید و در بازار موجود می باشد. رول های مصرفی از بهترین مواد تولید می شوندو به طور مستقیم از آلمان با آرم و لوگوی شركت ماوی وارد میشود نوار های براق شرکت ماوی با جدید ترین تکنولوژی روز اروپا تولید و در ایران بی رقیب می باشد و رنگ های جدید فرامید نیز تولید شد. رنگ های برجسته و طرحام دی اف های فرامید و همچنین کلیه رنگ های شرکت ای جی تی و ایشیک تولید شده وقابل ارائه می باشد

قیمت محصولات شرکت MAVI

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.