اپلیکیشن چوبینر

ملونی | Melloni

1-24 از 53

Melloni یک شرکت چینی در زمینه انواع یراق آلات و تجهیزات کاربردی است که فعالت خود را در سال 1998 آغاز کرده و امروزه با تولید طیف گسترده‌ای از محصولات توانسته جایگاهی ویژه در سراسر دنیا داشته باشد. شرکت Melloni در زمینه تولید و عرضه انواع یراق آلات کابینت، انواع تجهیزات کاربردی همچون پریز و...، دکوراسیون و... فعالیت می‌کند. ملونی برندی است که به سبب کیفیت عالی محصولاتش مورد استقبال قرار گرفته و تاکنون به بیش از 100 کشور در دنیا صادر می‌شود. 

معرفی شرکت ملونی

شرکت ملونی در ابتدا با 10 پرسنل فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه انواع یراق آلات و تجهیزات آغاز کرده و سپس روز به روز به پیشرفت چشم گیر خود توانسته امروزه با بیش از 1000 پرسنل محصولات و خدمات خود را ارائه دهد. ملونی با هدف رسیدن به بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات، جدیدترین متدها را برای تولید انواع یراق آلات، تجهیزات و... به کارگرفته است. امروزه محصولات شرکت Melloni به ایران صادر شده و فروشگاه‌های مختلفی به فروش یراق آلات و تجهیزات ملونی پرداخته‌اند.

محصولات شرکت Melloni

محصولات شرکت Melloni شامل انواع یراق آلات کابینت، تجهیزات روشنایی، انواع لولا، جک کابینت و... می‌باشد که چند سال است به ایران صادر می‌شود. شما می‌توانید محصولات ملونی را با تنوع بسیار در وب سایت چوبینر مشاهده فرمایید.

قیمت محصولات ملونی 

شرکت ملونی به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات ملونی می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.