فروشنده شو

مپا | MEPA

1-3 از 3
ناموجود
مپا | MEPA

تاب گیر درب مپا

ساخت ترکیه مخصوص صفحه‌های 16mm با ارتفاع بالای 2 متر
ناموجود

MEPA یک برند ترکیه‌ای است که در زمینه طراحی و تولید انواع یراق آلات و تجهیزات کاربردی فعالیت می‌کند. همچنین مپا در جهت تبدیل شدن به یک منبع مطمئن انواع مختلفی از یراق آلات همچون انواع ریل و... را تولید کرده است.  رویای اعضای مپا همواره ایجاد سازمانی متعهد است که عملیات و هنر را در یراق آلات برای ایجاد تجهیزاتی با کیفیت و راحت تر به ارمغان آورد. در ادامه به معرفی برند مپا می‌پردازیم.

معرفی برند مپا 

مپا یک شرکت تولیدی در زمینه انواع یراق آلات می‌باشد که در سال 1993در ترکیه تاسیس شده است. برند مپا در جهت رسیدن به اهداف بالای خود تلاش کرده تا بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را تولید و عرضه نماید. مپا همواره برای گسترش محصولات باکیفیت دست به تولید انواع جدیدی از محصولات و یراق آلات کرده که به بیش از 100 کشور صادر می‌شود. ریل تبدیلی میز یک محصول جدید و باکیفیت این برند بوده که به سبب کارایی و کیفیتی که دارد در صنعت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. مپا با بیش از 500 پرسنل و طیف وسیعی از محصولات به یک برند شناخته شده در دنیا تبدیل شده است. در ادامه با محصولات شرکت Mepa آشنا خواهید شد.

محصولات شرکت Mepa

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شرکت Mepa نیز تنواسته تا با جدیدترین متدهای روز دنیا انواع یراق آلات ضروری و کاربردی را تولید کند که استفاده از انواع وسایل را برای ما آسان نموده است. شما می‌توانید انواع محصولات با کیفیت شرکت مپا را با مناسب‌ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی چوبینر خریداری کنید. 

قیمت محصولات مپا

شرکت مپا به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت سارو می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.