چوبی کلاب

Mesan

1-6 از 6

برند Mesan یکی از برند های معروف ترکیه ای می باشد که در زمینه تولید انواع ابزار و یراق فعالیت می کند. Mesan در سال 1970 در شهر استانبول تاسیس گردید و با تجربه چندین ساله خود توانست بیش از 3000 محصول باکیفیت را تولید نماید. شایان ذکر است که تمامی محصولات مسان نیز به کشورهای دنیا از جمله ایران صادر می شود که با توجه به کیفیتی که دارد مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. 

معرفی شرکت مسان

امروزه شرکت مسان با بیش از 2000 پرسنل مشغول به فعالیت در حوزه طراحی و تولید ابزار و یراق های متنوعی است که به بیش از 100 کشور صادر می شود. همچنتین بخشی از پرسنل شرکت مسان در حوزه ی تحقیق و پژوهش فعالیت می کنند. امروزه با توجه به رنج گسترده ای از محصولات مسان خرید و تهیه آن مشکل می باشد. شما می توانید انواع محصولات مسان را در چوبینر یکجا مشاهده و انتخاب نمایید. 

محصولات برند Mesan

محصولات برند Mesan شامل انواع بست و اتصالات ام دی اف و دیگر ابزار و یراق کاربردی می باشد که هر کدام از آن ها با بهترین متریال های ترکیه ای ساخته شده است. همچنین محصولات برند Mesan از نصب و استفاده راحتی نیز برخوردار می باشد. 

قیمت محصولات مسان

شرکت مسان به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و ابزار و یراق دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد که می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه، تمامی قیمت های ابزار و یراق مسان را مشاهده نمایید. همچنین در صورت غیر فعال بودن قیمت می توانید با بخش پشتیبانی چوبینر تماس حاصل فرمایید.