فروشنده شو

متابو | METABO

1-17 از 17

METABO با برخورداری از تکنولوژی روز جهان و همچنین مهندسین حرفه ای قادر به تولید به روزترین ابزارآلات نجاری، صنعتی و ساختمانی بوده که در حال حاضر از محبوبیت ویژه ای در بازار برخوردار می باشد.

معرفی شرکت متابو

در سال 1923، Albrecht Schnizler نخستین مته دستی را ساخت. نام Metabo از این مته مشتق شده است. امروز، این شرکت همچنان با روش های سنتی کار می کند و تقریبا دارای 1900 نفر کارمند است، که 1.100 نفر از آنها در Nürtingen آلمان مشغول به کار هستند. 25 شرکت تابعه و بیش از 90 آژانس خدماتی این اطمینان را می دهد که راه حل های حقوقی Metabo تقریبا در تمام کشورها وجود دارد.

کیفیت ابزارآلات METABO

Metabo دارای بیش از 700 اختراع و حقوق مالکیت است که با سابقه چندین ساله خود توانسته است با کیفیت ترین ابزارآلات برقی را به تولید برساند. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات شرکت متابو با توجه به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه بوده و خرید آسوده ای را تجربه خواهید کرد.

قیمت محصولات شرکت متابو

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.