MPS

1-3 از 3

در سال 1987 مارتین پوت شرکت MPS که به معنای مارتین پوت اره می باشد را در کشور آلمان تاسیس کرد. شعار همیشگی MPS نوآوری همیشگی می باشد. شرکت MPS با قدرت بالا تمرکز خود را بر روی کیفیت بالای محصولات خود قرار داده است و بیش از نیم قرن تجربه مفید در زمینه ساخت انواع تیغ اره کسب کرده است. قابل ذکر است که امروزه محصولات شرکت MPS در سراسر جهان شناخته شده می باشند و در کارگاه های صنایع مختلف استفده می شوند.از نکات قابل ذکر در مورد شرکت ام پی اس این مورد می باشد که در کشور ایران و بعضی نقاط دیگر از این برند با لغت Lignum نام برده می شود.

زمینه فعالیت شرکت MPS

زمینه فعالیت شرکت MPS به شرح زیر می باشد:

  • تیغ اره های آلومینیوم بر، چوب بر، کورین بر و...
  • تیغ اره عمود بر و افقی بر
  • انواع مته و تیغ های کم کنی و...
  • انواع اره دستی

کیفیت محصولات برند ام پی اس

محصولات برند ام پی اس مطابق با استاندار جهانی و اروپا تولید می شوند. برند ام پی اس یک شعار همیشگی دارد که به این شرح می باشد نوآوری همیشگی، و بر اساس همین شعار سعی در پویا و خلاق بودن در تولید محصولات خود دارد. قابل ذکر است که این شرکت در بالاترین سطح نسبت به سایر شرکت های فعال در زمینه تولید تیغ اره و اره های دستی و... قرار دارد. و تا کنون از لحاظ کیفیت توانسته است به خوبی نظر مشتریان خود را جلب کند. از نکات قابل توجه در تولید محصولات توسط برند MPS این مورد می باشد که در ساخت محصولات خود از مرغوب ترین فولاد ضد زنگ و مقاوم استفاده می کند

قیمت محصولات MPS Lignum

برای اطلاع از قیمت محصولات MPS Lignum می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات MPS Lignum با چوبینر تماس حاصل فرمایید.