چوبی کلاب

Narex

1-20 از 20

یکی از معروف ترین شرکت های پیشتاز در تولید ابزار صنعتی Narex می باشد. این شرکت سال 1919 در ابتدا توسط بنیانگذار جمهوری چک آقای واسلاو ریشتر تاسیس شد و تمرکز خود را بر روی تولید ابزارهای نجاری قرار داد. شرکت نارکس از توان بالایی جهت رو به رو شدن با بحران برخوردار است و در جنگ جهانی دوم به فعالیت و پیشرفت خود ادامه داد. در سال 1970 حجم کاری و وسعت فیزیکی در حد زیادی افزایش یافت و نام Narex پیشتاز ابزار آلات نجاری شد. در ادامه این متن قصد داریم به کیفیت و سایر موارد مربوط به برند نارکس بپردازیم.

محصولات شرکت نارکس

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد نارکس در زمینه تولید ابزارآلات نجاری پیشرو می باشد. در ادامه این متن به معرفی چند نمونه از محصولات تولیدی شرکت نارکس خواهیم پرداخت:

  • مغار خراطی
  • مغار منبت کاری
  • چکش
  • پیچ گوشتی
  • سر پیچ گوشتی
  • آچار

کیفیت محصولات Narex

محصولات Narex با توجه به اینکه از کیفیت بالایی برخوردار می باشند به سراسر جهان صادر می گردند. شرکت نارکس برای افزایش کیفیت محصولات با شرکت های معتبر اروپایی همکاری می کند. علاوه بر این تست های معتبری جهت سنجش کیفیت، مقاومت بالا و ... برای اطمینان از خوب بودن محصولات استفاده می شود. بررسی دائمی فرآیندهای تولید، بررسی رضایت خاطر مشتریان و... از موارد رعایت شده توسرکن شرکت Narex می باشد.

قیمت محصولات نارکس

با توجه به تنوع بالایی که محصولات نارکس دارند از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت می باشند. برای اطلاع از قیمت محصولات نارکس می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات نارکس با چوبینر تماس حاصل فرمایید.