چوبی کلاب

NIMAC

1-2 از 2

NIMAC یکی از برند های فعال در زمینه صنایع چوب بوده که با تکیه بر تکنولوژی جهانی توانسته است با کیفیت ترین پانل بر ها را به تولید برساند که به همین دلیل مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است.

معرفی شرکت نیماک

در سال 1977 شرکت نیماک تولید پانل بر های افقی را آغاز کرد. تلاش مستمر برای بهبود ماشین آلات و خدمات قابل اعتماد این شرکت را به عنوان یکی از مهمترین تولید کنندگان اره پرچین ساخته است. بیش از 50 درصد از تولید و فروش در بزرگترین صنایع مبلمان، نشان دهنده موفقیت این شرکت است.

کیفیت محصولات NIMAC

NIMAC Group همیشه با هدف تولید ماشین آلات با کیفیت بالا و قیمتی با ارزش برای بازار جهانی به فعالیت خود ادامه داده است، مدرنیزه کردن روش تولیدی با حفظ استانداردهای کیفیت (ISO 9001) از روش های کاری این شرکت است. NIMAC Group با بهره گیری از تجربه های بزرگ در بخش ماشین های نجاری در تمام مراحل تولید و کنترل کیفی اختصاص یافته است، که می تواند خطوط تولید سفارشی را برای نیازهای خاص هر مشتری ارائه دهد.

قیمت محصولات شرکت نیماک

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما .مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت نیماک می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.