اپلیکیشن چوبینر

نیکوآ | NIQUA

1-1 از 1

از دیرباز ابزار آلات برشی مختلفی در صنعت چوب، فلز، پلاستیک، شیشه و.... استفاده شده است. برندهای مختلفی اقدام به تولید ابزارهای برشی نموده اند که در این میان Niqua یکی از پیشتازان تولید ابزار آلات برشی و انواع پولیش و سنباده می‌باشد که در سال 1897 در آلمان شروع به کار نموده است. شرکت Niqua با توجه به قدمت و سابقه ای که دارد محصولات خود را نه تنها در اروپا بلکه در سایر نقاط  جهان صادر می نماید. در ادامه این مطلب، اطلاعات بیشتری در رابطه با گروه تولیدی Niqua در اختیارتان قرار می‌دهیم.

محصولات شرکت Niqua

محصولات شرکت Niqua از تنوع بالایی برحوردار هستند و در گروه های مختلفی با اسامی منحصر به خود تولید می‌گردند. شرکت Niqua در زمینه تولید انواع کمان اره، تیغ اره ظریف بری، تیغ اره مویی، سنباده و پولیش، فرز فرم، انواع انبر، مغار و... فعالیت می‌کند. Niqua به صورت یک گروه تولیدی فعالیت می‌کند که شامل گروه های زیر می‌باشد که هر گروه به یک فعالیت خاص می‌پردازند: 

  • SUPER Q
  • Tempo
  • NIQUA® SPEED
  • NIQUA® FIX
  • PENGUIN SILVER

کیفیت محصولات برند Niqua

پس از 124 سال سابقه و تجربه درخشان در زمینه تولید محصولات مختلف و فعالیت 5 نسل از یک خانواده، کیفیت محصولات برند Niqua بدون شک بر بازار جهانی پوشیده نیست. Niqua برندی است که بر اساس رضایت مشتری و بازخوردی که از سوی مصرف کننده دریافت می‌کند محصولاتش را ارتقا می‌بخشد و به نقاط مختلف جهان صادر می‌نماید.

قیمت محصولات نیکوآ

با توجه به تنوع بالایی که در محصولات نیکوآ مشاهده می‌شود از لحاظ قیمت نیز متفاوت می‌باشند، در صورت تمایل به خرید محصولات نیکوآ می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید و در صورت عدم نمایش قیمت و نیازمند استعلام تلفنی بودن با چوبینر تماس برقرار نمایید.