NUAIR

1-4 از 4

NUAIR یک برند ایتالیایی بوده که با تخصص و مهارت های چندین ساله ی خود توانسته است پیشرفته ترین کمپرسور ها را به تولید برساند که در حال حاضر مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است.

معرفی شرکت NUAIR

نماد تاریخی است در تولید کمپرسور هوا ایتالیا، به لطف چشم انداز، رهبری و تجربه، که از طریق نسل های گذشته به صنعت هوای فشرده اختصاص داده شده است. امروزه NUAIR متعلق به گروه FNA بین المللی می باشد که در میان بزرگترین تولید کننده های کمپرسور بدون شک یکی از تولید کننده های تکنولوژی کمپرسور هوا است که حرف اول را در دنیا می زند. با توجه به سرمایه گذاری مداوم در بخش تکنولوژی همراه با پویایی و نوآوری منحصر به فرد، NUAIR به دنبال گسترش سهم بازار خود و تأثیر آن در تمامی بخش های بخش کمپرسور های هوا است.

کیفیت کمپرسور های NUAIR

NUAIR یک رویکرد بسیار تخصصی برای طراحی و تولید محصولات با کیفیت بالا را شامل می شود. این نام تجاری پیشرفته ترین فن آوری های موجود در بخش کمپرسور های بادی را ارائه داده است. از محصولات کاربردی کوچک تا بزرگترین و پرطرفدارترین برنامه های کاربردی صنعتی از 2.2 تا 250 کیلو وات با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی در تولید پیچ های دوار و از 0.75 کیلو ولت تا 18.5 کیلو ولت با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در صنعت تولید کمپرسور های هوا با طیف گسترده ای از لوازم جانبی طراحی شده برای مراقبت و استفاده از هوای فشرده در تمام مناطق می توان از NUAIR به خوش نامی یاد کرد.

قیمت محصولات شرکت NUAIR

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت NUAIR می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.