فروشنده شوید

OAV

1-7 از 7

برند OAV از تولیدکنندگان بزرگ ماشین آلات صنایع چوب در کشور تایوان بوده که با بهره گیری از تکنولوژی جهانی توانسته محصولاتی مانند دستگاه دورکن، لبه چسبان و قطعات یدکی ماشین آلات را به تولید انبوه برساند.

معرفی شرکت OAV

کمپانی OAV (او ای وی) در سال 1980 در کشور تایوان تاسیس شد. هم اکنون به عنوان یک تولید کننده انبوه و یک تامین کننده مطمئن برای بسیاری از برندهای مشهور اروپایی به جایگاه شریک مطمئن تجاری رسیده است. تولید طیف گسترده‌ای از ماشین آلات صنایع چـوب همراه با ظرافت و حساسیت در مـوارد مصرفی و ماشین کاری، کنترل کیفی دقیق و رعایت استانداردهای جهانی، از ارکان اصلی این کمپانی می‌باشد.

کیفیت ماشین آلات او-ای-وی

ماشین آلات شرکت او-ای-وینه تنها در بیش از 70 کشور دنیا عرضه شده بلکه به دلیل رعایت اصول کیفی و تحقیقات و توسعه پیشرفته بسیاری از شرکت‌های معروف اروپایی محصولات این کمپانی را با نام خود عرضه می‌نمایند.

قیمت محصولات شرکت OAV

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروزترین قیمت محصولات این شرکت می‌توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.