OAV

1-10 از 10

برند OAV از تولیدکنندگان بزرگ ماشین آلات صنایع چوب در کشور تایوان بوده که با بهره گیری از تکنولوژی جهانی توانسته است محصولاتی چون دستگاه دورکن، لبه چسبان و قطعات یدکی ماشین آلات را به تولید انبوه برساند.

معرفی شرکت OAV

کمپانی OAV (او ای وی) در سال 1980 در کشور تایوان تاسیس شد. هم اکنون به عنوان یک تولید کننده انبوه و یک تامین کننده مطمئن برای بسیاری از برندهای مشهور اروپایی به جایگاه شریک مطمئن تجاری رسیده است. تولید طیف گسترده ای از ماشین آلات صنایع چـوب هـمراه با ظرافت و حساسیت در مـوارد مصرفی و ماشین کـاری،کنترل کـیفی دقیق و رعایت استانداردهای جهانی، از ارکان اصلی این کمپانی می باشد.

کیفیت ماشین آلات OAV

 ماشین آلات شرکت OAV نه تنها در بیش از 70 کشور دنیا عرضه شده بلکه بدلیل رعایت اصول کیفی و تحقیقات و توسعه پیشرفته بسیاری از شرکت های معروف اروپایی محصولات این کمپانی را با نام خود عرضه می نمایند.

قیمت محصولات شرکت OAV

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.