چوبی کلاب

ONCI CUTTING TOOLS

1-9 از 9

شرکت ONCI تولید کننده ابزار آلات برشی است که این ابزار آلات اکثرا در زمینه برش چوب می باشند؛ همچنین برند ONCI در کشور فرانسه فعالیت می کند و با حدود یک قرن سابقه توانسته است خود را در بین سایر برند ها معرفی نماید. ONCI شرکتی است که توسط RBD در سال 1981 ایجاد شد و در سال 2014 توانست خود را به عنوان یک برند محبوب و قابل اطمینان به اثبات برساند.


طیف گسترده ای از ابزارآلات انسی برای ماشینکاری چوب و مشتقات آن، پلاستیک و فلزات غیر آهنی

برند انسی طیف کاملی از ابزارهای مختلف برای ماشینکاری مواد مختلف را ارائه می دهد: همچون چوب و مشتقات آن، پلاستیک و فلزات غیر آهنی برای اره، چفت و بست، اتصال، حفاری، مسیریابی، ماشینکاری و غیره.
یک تیم اختصاصی از تکنسین ها به منظور گوش دادن به نیازهای مشتریان در دسترس می باشند و آن ها را برای بهترین انتخاب ابزارهای سازگار با انواع نیازهای ماشینکاری توصیه و راهنمایی می کنند.
 امروزه مارک تجاری انسی با بهترین کیفیت و کارایی محصولات در اختیار کارفرمایانی است که با چوب و مشتقات آن، پلاستیک و فلزات غیر آهنی کار می کنند. همچنین با استقبال مشتریان، شرکت انسی در نظر دارد تا روز به روز با افزایش کیفیت و تنوع محصولات رضایت آن ها را به دست آورد و خود را به عنوان رقیبی جدی در تمامی کشور ها معرفی و اثبات نماید.

کیفیت محصولات ONCI فرانسه

محصولات ONCI از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار می باشند و با توجه به قیمت مناسبی که دارند توانسته اند از محبوبیت بسیاری برخوردار شوند. همچنین شرکت ONCI با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و با بکارگیری نیرو های متخصص در نظر دارد تا روز به روز محصولات با کیفیت و کاربردی را به تولید برساند و در اختیار مشتریان قرار دهد.

قیمت محصولات انسی

شرکت انسی به علت تولید انواع مختلف ابزارآلات دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت انسی با کارشناسان چوبینر تماس حاصل فرمائید.