فروشنده شو

رها | REHAU

1-1 از 1

REHAU یک شرکت متخصص در تولید انواع ابزار و قطعات صنعتی چوب می‌باشد که در سال 1948 در شهر باواریا آلمان تاسیس گردید. سپس در سال 1962 دفتر مرکزی REHAU در شهر Slough یکی از شهرهای لندن افتتاح شد. در سال 1969 دفتر فروش منچستر نیز بازگردید. شرکت رها دارای بیش از 20000 کارمند در بیش از 170 مکان در سراسر جهان می‌باشد. شرکت REHAU فرصت‌های فراوانی برای جایگزینی مواد سنتی با مواد مؤثر بر روی پلیمر پیدا کرد. 

معرفی شرکت رها

با ادامه گسترش و پیشرفت شرکت رها، 2 تاسیسات تولیدی Almlwch در سال 1975 و Blaenau Ffestiniog در سال 1979 افتتاح شد. این گسترش منجر به نقل مکان دفتر مرکزی انگلستان به Ross-on-Wye، Herefordshire در سال 1995 شد. در سال 2000، هلموت واگنر، بنیانگذار شرکت، کنترل شرکت را به پسرانش منتقل کرد. یوبت واگنر رئیس هیئت مدیره شد و دکتر ویت واگنر معاون رئیس جمهور شد. در ابتدا REHAU با موفقیت در آلمان و کشورهای اطراف خود تاسیس شد. به زودی در سراسر اروپا و سپس به آمریکای شمالی و آسیا / استرالیا گسترش یافت. شرکت رها امروزه در بیش از 54 کشور دنیا حضور دارد. محصولات شرکت REHAU با بهترین کیفیت تولید و به سراسر جهان صادر می‌شود.

محصولات شرکت REHAU 

بر اساس تحقیقات مبتنی بر صنعت، مبتنی بر مشتری، شرکت REHAU مواد، فرمول ها و روش های مناسب برای تولید سری را توسعه می‌دهد. از طریق همکاری موفق مهندسین برنامه، تکنسین های آزمایشگاهی، مهندسین فرآیند و متخصصان ابزار و ماشین آلات، REHAU مزایای قابل توجهی را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورد. از محصولات تولید شرکت REHAU می‌توان به سروته زن نوار پی وی سی اشاره داشت که با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسد.

قیمت محصولات REHAU 

شرکت REHAU به دلیل رنج گسترده ای از محصولات وابزار آلات دارای طیف مختلفی از قیمت‌ها می‌باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات رها می‌توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.