چوبی کلاب

Reignmac

1-26 از 26

Reignmac همیشه بر توسعه صنعت ماشینکاری چوب متمرکز است. او یک رقابت منحصر به فرد را در مقیاس جهانی با بازار و یک تیم نوآورانه R & D ایجاد می کند. محصولات Reignmac به بیش از 60 کشور در سراسر جهان فروخته شده است که باعث می شود او یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین آلات نجاری در چین باشد. در همین حال، او با بیش از 30 علامت تجاری در سراسر جهان برای پروژه های OEM، ODM همکاری می کند.این است که Reignmac رهبری خود را در صنایع چوب حفظ می کند.

معرفی شرکت Reignmac

مزیت عالی برند 10 ساله "Reignmac" این است که نه تنها به طور گسترده ای در چین شناخته می شود بلکه به طور موفقیت آمیزی با نام تجاری Reignmac به بیش از 30 کشور خارجی در سراسر جهان صادرات می کند. این یکی از پرطرفدارترین برندها در داخل و خارج کشور می باشد. Reignmac دارای یک کارخانه 50،000 مترمکعبی است که واقع در شهر Shunde در استان گوانگدونگ است. این کارخانه انواع تجهیزات پردازش پیشرفته مانند ماشینکاری CNC اتوماتیک، تراش CNC، دستگاه تراش CNC و غیره را انجام میدهد. 10 سری با بیش از 100 مدل چهار طرفه و 3 سری با 18 مدل از Tenoner دوطرفه وجود دارند که آنها به طور گسترده ای در زمینه مبلمان، مصالح ساختمانی، کفپوش، درب، کابینت، گلوله، مواد تزئینی، ابزار، حمام و غیره استفاده می شود.

کیفیت ماشین آلات Reignmac

Reignmac به دنبال دستیابی به کیفیت بالا در تولید کالا است. در حال حاضر گواهینامه ISO9001: 2000 را به تصویب رسانده و دارای تجهیزاتی نظیر CMM، آنالایزر متالوگرافی، تشخیص نقص التراسونیک، ابزارهای پیش تنظیم کننده نوری است. در سال 2003، محصولات وارد شده به بازار آمریکا به طور موفقیت آمیز و مطابق با الزامات UL و CSA را نیز در کارنامه خود دارد. تمام محصولات در سال 2004 توسط TUV نیز تایید شد و در سال 2005 تامین کننده U.N نیز بوده است. راه حل کلی و خدمات یکپارچه Reignmac به راه حلی کلی برای مشتریان اختصاص داده شده است. علاوه بر ارائه تجهیزات، تحقیق و توسعه مستقل، این شرکت همچنین یک سرویس یکپارچه برای انتخاب ماشین، نصب، تنظیم، آموزش، طراحی فرآیند، راه اندازی مسیر، تعمیرات و غیره را فراهم می کند. در آینده، Reignmac همچنان به رقابت خود ادامه می دهد و به بهبود کیفیت و خدمات ادامه می دهد تا تلاش های بزرگی برای توسعه صنعت چوب انجام شود.

قیمت محصولات شرکت Reignmac

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت Reignmac می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.