فروشنده شوید

راهنمای مرجوعی و ضمانت بازگشت کالا

اطمینان و رضایت شما مشتری عزیز در چوبینر اولویت بالایی دارد و به همین دلیل کارشناسان چوبینر همواره در تلاش هستند تا هر سفارش به بهترین نحو به دست شما برسد. با این وجود اگر کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا با اطلاعات داخل سایت مغایرت داشته باشد، در صورتی که کالا در حالت اولیه باشد و برچسب شناسه کالا مخدوش نگردیده باشد تا 30 روز بعد از تحویل، باز پس گرفته می‌شود. برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا 30 روز پس از دریافت بسته، با امور مشتریان چوبینر تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.

درخواست مرجوع کردن کالا با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی قابل تایید است که کالا در شرایط اولیه باشد (در صورت پلمپ بودن، کالا نباید باز شده باشد).

در صورتی که به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری کالا مرجوع گردد، هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده مشتری می باشد.

در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد، هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده فروشگاه اینترنتی چوبینر می‌باشد.

امکان مرجوع کردن خریدهایی که به صورت سفارشی ثبت شده‌اند، وجود ندارد.

کالاهایی که وکیوم هستند اگر از وکیوم باز شوند، حتی اگر استفاده نشده باشند قابل مرجوع نیستند.

نحوه‌ی مرجوعی کالا

در صورتی که کالای خریداری شده، شرایط مرجوعی که در متن فوق ذکر شده را داشته باشد می توانید برای بازگرداندن کالا در چوبینر من قسمت سفارش های من رو انتخاب کنید.سپس بر روی گزینه درخواست مرجوعی کلیک کنید.در فرم مشاهده شده باید دلایل مرجوعی و سایر موارد را ذکر کنید و بر روی گزینه ارسال کلیک کنید تا کارشناسان چوبینر یا شما تماس بگیرند.


روش دیگر برای ثبت درخواست مرجوعی کالا به این صورت است که با مراجعه به صفحه تماس با ما به امور مشتریان چوبینر دلایل مرجوعی را اطلاع دهید. جهت ثبت درخواست مرجوعی، مشخصات خود شامل شماره سفارش، شماره همراه و نام و نام خانوادگی را به کارشناس اعلام نمایید تا درخواست شما ثبت و بررسی شود. جهت بررسی درخواست مرجوعی، لازم است تصویر یا فیلم کالا را برای کارشناس ارسال نمایید و در صورت تأیید مرجوعی کالا، زمان و نحوه بازگشت (نوع ارسال) آن با شما هماهنگ می‌شود.

لطفا جهت مرجوع کردن کالا، ابتدا با کارشناس امور مشتریان هماهنگ فرمائید. در غیر این صورت بسته شما عودت می‌گردد و اقدامی صورت نمی گیرد.

نحوه‌ی بازپرداخت کالای مرجوعی

پس از دریافت کالای مرجوع شده طبق مراحل فوق و بررسی صحت و سلامت کالا، کارشناس چوبینر جهت دریافت شماره حساب شخصی که سفارش با آن نام ثبت گردیده است تماس گرفته و سپس مبلغ نهایتا تا 72 ساعت کاری به شما عودت داده می‌شود.