حراجی نوروز 1403

راهنمای مرجوعی و ضمانت بازگشت کالا


اطمینان و رضایت شما مشتری عزیز در چوبینر اولویت بالایی دارد و به همین دلیل همه تلاش ما در چوبینر این است که کالا در شرایط مطلوب و سالم به دست شما برسد، با این وجود ممکن است پس از خرید، به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید، ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر در مدت 15 روز بعد از دریافت کالا ، برای بازگرداندن کالا اقدام نمایید.

نکات مهم جهت مرجوع کردن بسته های دریافت شده از چوبینر

  1. اگر اطلاعات کالای دریافتی با سایت مغایرت داشته باشد، یا کالا آسیب دیده باشد، بازگرداندن کالا در حالتی قابل قبول است که کالا در حالت اولیه و بدون مخدوش شدن شناسه کالا و برچسب باشد، در این حالت هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده چوبینر می باشد.
  2. کالاهایی که وکیوم هستند در صورتی قابل مرجوع هستند که وکیوم و بسته بندی معیوب نشده باشد.
  3. در شرایطی که دلیل مرجوعی انصراف از خرید یا عدم تطابق با سلیقه مشتری باشد، بازگرداندن کالا در حالتی قابل قبول است که می بایست بسته در حالت اولیه باشد و پلمپ بسته بندی باز نشده باشد، در این حالت هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده مشتری می باشد.

نکات مهم مرجوعی ماشین آلات، ابزارآلات برقی و بادی

ماشین آلات، ابزارآلات برقی و بادی در صورتی که در زمان تحویل از کارشناس فروش یا مامور ارسال، سالم تحویل گرفته شوند شامل شرایط مرجوعی نمی‌شوند. لذا در زمان تحویل به طور کامل بررسی و تست شوند که در صورت وجود هرگونه مشکل همان لحظه پیگیری لازم صورت گیرد.

نکات مهم مرجوعی یراق آلات

با توجه به این که یراق آلات از وارد کنندگان و تولیدکنندگان مختلفی تامین می‌شوند؛ ممکن است از لحاظ اندازه در حد چند میلی‌متر و حتی تاریک و روشن بودن رنگ تفاوت های جزیی با موارد ذکر شده در سایت داشته باشند لذا برای مواردی از این قبیل شرایط مرجوعی وجود ندارد مگر از لحاظ سلیقه مورد پسند واقع نشوند و در صورتی که در حالت اولیه باشند هزینه ارسال به عهده مشتری می‌باشد.

شرایط مرجوعی محصولات دسته بندی صنایع دستی چوبی و دکوراتیو

با توجه به این که محصولات دسته بندی صنایع دستی چوبی و دکوراتیو از چوب طبیعی تولید شده‌اند امکان دارد ابعاد یا رنگ محصولات با ابعاد ذکر شده در سایت تفاوت هایی داشته باشند، همچنین به دلیل بافت چوب طبیعی وجود گره، ترک و مواردی از این قبیل بر روی سطح چوب کاملا عادی می‌باشد. علاوه بر موارد ذکر شده محصولات چوبی جزو لوازمی هستند که با توجه به بافت چوب باید در معرض رطوبت، آب، حرارت مستقیم و... قرار نگیرند و در صورت نیاز به شستن از ماشین ظرفشویی، شوینده های قوی و اسکاچ زبر استفاده نشود؛ همچین برای خشک شدن از دستمال نرم استفاده شود و به مدت چند ساعت درون کابینت قرار نگیرند تا جریان هوا عمق بافت چوب را خشک کند. با توجه به نکات ذکر شده بازگشت کالا برای این محصولات در صورتی پذیرفته می‌باشد که محصول با سلیقه شما مطابقت نداشته باشد و بدون آسیب دیدن با همان شرایط اولیه مرجوع نمایید. آسیب دیدن و عیوبی که به دلیل استفاده از محصول اتفاق بیفتد شامل شرایط مرجوعی نمی‌باشد همچنین در زمان تحویل از مامور پست، تیپاکس، پیک و... لطفا محصول را چک نمایید که در صورت شکستگی در زمان حمل و نقل با مامور مربوطه در میان بگذارید. 

امکان مرجوع کردن خریدهایی که به صورت سفارشی ثبت شده‌اند، وجود ندارد.
در شرایطی که در زمان تحویل سفارش، مشتری در محل دریافت بسته حضور نداشته و یا پاسخگوی تلفن احتمالی مامور پست، تیپاکس، پیک و . . . نباشد و یا به هر دلیل دیگری بسته شما به انبار چوبینر مرجوع گردد هزینه ارسال مجدد بسته به عهده مشتری می‌باشد. 

نحوه‌ی مرجوعی کالا 

در صورتی که کالای خریداری شده، شرایط مرجوعی که در متن فوق ذکر شده را داشته باشد می توانید برای بازگرداندن کالا از طریق سایت و نام کاربری خود در بخش چوبینر من، قسمت سفارش های من رو انتخاب کنید و طبق تصاویر زیر درخواست مرجوعی خود را ثبت کنید. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارید با کارشناسان چوبینر تماس برقرار کنید.سپس بر روی گزینه درخواست مرجوعی کلیک کنید.در فرم مشاهده شده باید دلایل مرجوعی و سایر موارد را ذکر کنید و بر روی گزینه ارسال کلیک کنید تا کارشناسان چوبینر یا شما تماس بگیرند.


روش دیگر برای ثبت درخواست مرجوعی کالا به این صورت است که با مراجعه به صفحه تماس با ما به امور مشتریان چوبینر دلایل مرجوعی را اطلاع دهید. جهت ثبت درخواست مرجوعی، مشخصات خود شامل شماره سفارش، شماره همراه و نام و نام خانوادگی را به کارشناس اعلام نمایید تا درخواست شما ثبت و بررسی شود. جهت بررسی درخواست مرجوعی، لازم است تصویر یا فیلم کالا را برای کارشناس ارسال نمایید و در صورت تأیید مرجوعی کالا، زمان و نحوه بازگشت (نوع ارسال) آن با شما هماهنگ می‌شود.

لطفا جهت مرجوع کردن کالا، ابتدا با کارشناس امور مشتریان هماهنگ فرمائید. در غیر این صورت بسته شما عودت می‌گردد و اقدامی صورت نمی گیرد.

نحوه‌ی بازپرداخت کالای مرجوعی

پس از دریافت کالای مرجوع شده در صورتی که طبق مراحل فوق بررسی صحت و سلامت کالا تایید گردد، کارشناس چوبینر جهت هماهنگی های لازم با  شما تماس گرفته و سپس مبلغ نهایتا تا 72 ساعت کاری به شما عودت داده می‌شود. لازم به ذکر است در صورت تایید مرجوعی، برای مبالغ تا 5,000,000 ریال کیف پول شما شارژ می‌گردد.

امکان انتقال موجودی کیف پول به حساب مشتریان وجود دارد.