فروشنده شوید

راهنمای مرجوعی و ضمانت بازگشت کالا

اطمینان و رضایت شما مشتری عزیز در چوبینر اولویت بالایی دارد و به همین دلیل که مشتری مداری و جلب رضایت مشتری بالاترین هدف چوبینر است شرایطی برای مرجوعی سفارشهای ارسالی در نظر گرفته شده که در صورت امکان تا 30 روز پس از تحویل، بسته باز پس گرفته شود.

نکات مهم جهت مرجوع کردن بسته های دریافت شده از چوبینر

  1. اگر اطلاعات کالای دریافتی با سایت مغایرت داشته باشد و کالا در حالت اولیه بدون مخدوش شدن شناسه کالا و برچسب باشد، تا 30 روز پس از تحویل می‌توانید بسته خود را مرجوع کنید.
  2. کالاهایی که وکیوم هستند در صورتی قابل مرجوع هستند که وکیوم و بسته بندی معیوب نشده باشد.
  3. در شرایطی که دلیل مرجوعی انصراف از خرید باشد باید بسته در حالت اولیه باشد و پلمپ بسته بندی باز نشده باشد.
  4. در صورتی که به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری کالا مرجوع گردد، هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده مشتری می‌باشد.
  5. در صورتی که کالای دریافتی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد، هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده چوبینر می‌باشد.

امکان مرجوع کردن خریدهایی که به صورت سفارشی ثبت شده‌اند، وجود ندارد.

نحوه‌ی مرجوعی کالا

در صورتی که کالای خریداری شده، شرایط مرجوعی که در متن فوق ذکر شده را داشته باشد می توانید برای بازگرداندن کالا از طریق سایت و نام کاربری خود در بخش چوبینر من، قسمت سفارش های من رو انتخاب کنید و طبق تصاویر زیر درخواست مرجوعی خود را ثبت کنید. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارید با کارشناسان چوبینر تماس برقرار کنید.سپس بر روی گزینه درخواست مرجوعی کلیک کنید.در فرم مشاهده شده باید دلایل مرجوعی و سایر موارد را ذکر کنید و بر روی گزینه ارسال کلیک کنید تا کارشناسان چوبینر یا شما تماس بگیرند.


روش دیگر برای ثبت درخواست مرجوعی کالا به این صورت است که با مراجعه به صفحه تماس با ما به امور مشتریان چوبینر دلایل مرجوعی را اطلاع دهید. جهت ثبت درخواست مرجوعی، مشخصات خود شامل شماره سفارش، شماره همراه و نام و نام خانوادگی را به کارشناس اعلام نمایید تا درخواست شما ثبت و بررسی شود. جهت بررسی درخواست مرجوعی، لازم است تصویر یا فیلم کالا را برای کارشناس ارسال نمایید و در صورت تأیید مرجوعی کالا، زمان و نحوه بازگشت (نوع ارسال) آن با شما هماهنگ می‌شود.

لطفا جهت مرجوع کردن کالا، ابتدا با کارشناس امور مشتریان هماهنگ فرمائید. در غیر این صورت بسته شما عودت می‌گردد و اقدامی صورت نمی گیرد.

نحوه‌ی بازپرداخت کالای مرجوعی

پس از دریافت کالای مرجوع شده طبق مراحل فوق و بررسی صحت و سلامت کالا، کارشناس چوبینر جهت دریافت شماره حساب شخصی که سفارش با آن نام ثبت گردیده است تماس گرفته و سپس مبلغ نهایتا تا 72 ساعت کاری به شما عودت داده می‌شود.