فروشنده شوید

RIBEX

1-3 از 3

RIBEX یکی از تولیدکنندگان ماشین آلات وکیوم پرس بوده که به دلیل کیفیت منحصر به فردش همواره مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است.

معرفی شرکت ریبکس

گروه شرکت ON-IS MAK، اولین و برترین تولیدکننده‌ فناوری پرس وکیوم در ترکیه است که چندین دهه تجربه دارد. این شرکت از دهه‌ 1990 به طور تخصصی وارد حوزه‌ تولید ماشین آلات پرس و شکل دهی حرارتی (ترموفرمینگ) شد. این گروه با فناوری RIBEX VACUUM و توسعه‌ حوزه‌ی فروش خود، در کنار رضایت 100 درصدی مشتری از خدمات پس از فروش سهم بازار خود را دائما افزایش می‌دهد.

کیفیت ماشین آلات RIBEX

 هدف این گروه این است که در تولید فناوری وکیوم در دنیا پیشگام باشد و ماشین آلات با کیفیت ترکیه را به مشتریان خود ارائه کند. همکاری نزدیک شرکت ON-IS MAK با مشتریان خود، باعث شده بهترین محصولات خود را ارائه دهد تا مشکلات آنها را رفع و اهداف‌شان را محقق کند. این شرکت معتقد است، مشتریان به اندازه‌ خود آنها برای محصولات‌شان اشتیاق دارند و علتش خلاقیت، کیفیت، و طراحی منحصر به فرد هر یک از محصولات است. فناوری وکیوم RIBEX VACUUM در 5 قاره‌ جهان به خوبی شناخته شده است و تمام محصولات استفاده‌ شده دارای استانداردهای کیفیت CE ،ISO ،TUV SUD است. در عین حال با استانداردهای اروپایی، آمریکایی، و کشورهای مرکز آمریکای جنوبی مطابقت دارد و شبکه‌ فروش و خدمات جهانی آن بسیار فعال است.

قیمت محصولات شرکت ریبکس

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت ریبکس می‌توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.