RIBEX

1-2 از 2

معرفی شرکت RIBEX

گروه شرکت ON-IS MAK، اولین و برترین تولیدکننده‌ی فناوری پرس وکیوم در ترکیه است که چندین دهه تجربه دارد. این شرکت از دهه‌ی 1990 به طور تخصصی وارد حوزه‌ی تولید ماشین آلات پرس و شکل دهی حرارتی (ترموفرمینگ) شد. این گروه با فناوری RIBEX VACUUM و توسعه‌ی حوزه‌ی فروش خود، در کنار رضایت 100 درصدی مشتری از خدمات پس از فروش سهم بازار خود را دائماً افزایش می‌دهد.

 هدف این گروه این است که در تولید فناوری وکیوم در دنیا پیشگام باشد، و ماشین آلات باکیفیت ترکیه را به مشتریان خود ارائه کند. همکاری نزدیک شرکت ON-IS MAK با مشتریان خود باعث شده است با بهترین محصولات خود نیازهای آنان را رفع و اهداف‌شان را محقق کند.این شرکت معتقد مشتریان نیز به اندازه‌ی خود آن‌ها برای محصولات‌شان اشتیاق دارند و علتش خلاقیت، کیفیت، و طراحی منحصر به فرد هر یک از محصولات است.

فناوری وکیوم RIBEX VACUUM در 5 قاره‌ی جهان به خوبی شناخته شده است و تمام محصولات استفاده‌شده دارای استانداردهای کیفیت CE، ISO، TUV SUD است؛ در عین حال با استانداردهای اروپایی، آمریکایی، و کشورهای مرکز آمریکای جنوبی مطابقت دارد و شبکه‌ی فروش و خدمات جهانی آن بسیار فعال است.

قیمت محصولات شرکت RIBEX

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.

آدرس وب سایت رسمی شرکت ریبکس


"For English information about this brand change the website language to English"