چوبی کلاب

ROBLAND

ROBLAND با بهره گیری از علم و تکتولوژی روز دنیا قادر به تولید انواع ماشین آلات صنایع چوب بوده که به دلیل کیفیت منحصر به فردش همواره مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است.

معرفی شرکت روبلند

شرکت روبلند توسط Werkhuizen Landuyt در Bruges، بلژیک و در سال 1968 تاسیس شد. اولین موفقیت های این شرکت مربوط به ساخت ماشین آلات صنعت چوب میشد. با گذشت زمان این شرکت طیف گسترده ای از محصولات و ماشین آلات صنعت چوب در زمینه برش و اسپیندل و ... تولید کرد.

کیفیت ماشین آلات ROBLAND

این شرکت همیشه ماموریت اصلی خود را حفظ می کند: ارائه محصولات با بهترین کیفیت / قیمت در بازار. این فلسفه را می توان در طراحی، تولید، فروش و پشتیبانی مشتری یافت. تقریبا 5٪ از بودجه در توسعه محصولات جدید و به روز رسانی برنامه موجود سرمایه گذاری می شود. به طور مداوم بهبود کیفیت و تولید، منجر به تولید محصولاتی با امکانات پیشرفته می گردد. Robland دارای یک شبکه فروش بین المللی است و 85 درصد از تولیدات خود را در سراسر جهان به بیش از 100 کشور صادر می کند.

قیمت محصولات شرکت روبلند

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت روبلند می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.