ROJEK

شرکت خانوادگی Rojek دارای 92 سال قدمت در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی است. دفتر مرکزی این شرکت در چاستولوویسته در چک واقع شده است در حالی که کارخانه تولیدی در kostelec nad orlic است. این شرکت در سال 1921 توسط josef rojek تاسیس شد. وی حتی در دوران بحران اقتصادی و سال های جنگ هم در تولید ماشین آلات صنعت چوب موفق عمل کرد.

معرفی شرکت روجک

شرکت خانوادگی Rojek توسط نوه اش jiri در سال 1991 بازسازی شد. در این زمان شرکت محصولات بی کیفیتی داشت که قابلیت رقابت نداشتند. با گذشت زمان این شرکت توانست با بهره گیری از طرح های نوآور به یک شرکت موفق در دنیا تبدیل شود و در 65 کشور جهان نمایندگی فروش دارد. موسس این شرکت در سال 1882 درگذشت و پس از آن آقای JIRI به عنوان مدیرکل و پسرش EVZEN مدیر اجرایی این شرکت شد.

کیفیت ماشین آلات ROJEK

تقاضا برای محصولات این شرکت سال به سال در حال رشد است. محصولات تولیدی این شرکت متنوع هستند. Rojek همکاری موفقی با تولید کنندگان ایتالیایی و آلمانی دارد و در اوکراین و لهستان به صورت مشترک سرمایه گذاری کرده است. لازم به ذکر می باشد، شرکت ROJEK با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته است با کیفیت ترین ماشین آلات صنایع چوب را به تولید برساند و روانه بازار کند.

قیمت محصولات شرکت روجک

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت روجک می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.