حراجی نوروز 1403

رومابوند | RomaBond

RomaBond یکی از تولید کنندگان چسب های صنایع چوب و همچنین نوار های پی وی سی بوده که در کشور ترکیه مستقر می باشد. همچنین شرکت رومابوند با بهره وری از استاندارد های جهانی قادر به تولید با کیفیت ترین ملزومات صنایع چوب می باشد.

معرفی شرکت رومابوند

Roma Plastik، واقع در Gebze، در نزدیکی استانبول، در حال حاضر سومین تولیدکننده بزرگ لبه در جهان و پیشتاز بازار ترکیه است. این شرکت اولین و تنها شرکت باقی مانده است که  ABS، PVC، PMMA، ملامین و آلومینیوم را با همان وسایل تولید می کند. Roma در سال 1996 تاسیس شد و در حال حاضر حدود 40 درصد بازار ترکیه را در اختیار دارد و به بیش از 70 کشور در پنج قاره صادر می کند.

موفقیت های شرکت RomaBond

موفقیت های شرکت RomaBond را می توان به شرح زیر خلاصه کرد: مواد اولیه با کیفیت بالا، ماشین آلات پیشرفته ای که از اروپای غربی تامین شده و از استانداردهای تولید بالایی برخوردار هستند، یک تیم کنترل کیفیت متعهد با استاندارد ISO 9001، تیم طراحی با تجربه و بخش مطابقت رنگی و مهمتر از همه، تمرکز قوی بر خدمات مشتری توسط یک تیم اختصاصی و پویا. Roma Plastik  یک خانواده بزرگ با 800 کارمند در ترکیه و دفاتر نمایندگی در بازارهای صادراتی هدفمند است. این شرکت آماده پاسخگویی به نیازهای مشتری و تقاضای بازار از راه های سریع و مطمئن طبق اصل "Total Quality" است.  در سال 2010، Roma Plastik  به گروه تولید کننده پانل چوب Tirolean ملحق شد و گروه EGGER  ایجاد شد. این همکاری Roma  را به یکی از مهمترین تولید کنندگان لبه کرد و حضور و نفوذ آن در بازارهای جهانی همچنان ادامه خواهد یافت.

قیمت محصولات شرکت RomaBond

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت رومابوند می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.