RomaBond

1-1 از 1

معرفی شرکت RomaBond

Roma Plastik در گذشته و حال
Roma Plastik، واقع در Gebze، در نزدیکی استانبول، در حال حاضر سومین تولیدکننده بزرگ لبه در جهان و پیشتاز بازار ترکیه است. این شرکت اولین و تنها شرکت باقی مانده است که  ABS، PVC، PMMA، ملامین و آلومینیوم را با همان وسایل تولید می کند. Roma در سال 1996 تاسیس شد و در حال حاضر حدود 40 درصد بازار ترکیه را در اختیار دارد و به بیش از 70 کشور در پنج قاره صادر می کند.
موفقیت های این شرکت را می توان به شرح زیر خلاصه کرد: مواد اولیه با کیفیت بالا، ماشین آلات پیشرفته ای که از اروپای غربی تامین شده و از استانداردهای تولید بالایی برخوردار هستند، یک تیم کنترل کیفیت متعهد با استاندارد ISO 9001، تیم طراحی با تجربه و بخش مطابقت رنگی و مهمتر از همه، تمرکز قوی بر خدمات مشتری توسط یک تیم اختصاصی و پویا .
Roma Plastik  یک خانواده بزرگ با 800 کارمند در ترکیه و دفاتر نمایندگی در بازارهای صادراتی هدفمند است. این شرکت آماده پاسخگویی به نیازهای مشتری و تقاضای بازار از راه های سریع و مطمئن طبق اصل "Total Quality" است.  در سال 2010، Roma Plastik  به گروه تولید کننده پانل چوب Tirolean ملحق شد و گروه EGGER  ایجاد شد.
این همکاری Roma  را به یکی از مهمترین تولید کنندگان لبه کرد و حضور و نفوذ آن در بازارهای جهانی همچنان ادامه خواهد یافت.

قیمت محصولات شرکت RomaBond

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.

لینک رسمی سایت رومابوند


"For English information about this brand change the website language to English"