Ronix

1-48 از 49

فکر، ایده و تلاش ایرانی با هدف گذاری های ملی و فرا ملی در زمینه ابزار آلات صنعتی، برند رونیکس را ساخته و پرورده است. تلاش شبانه روزی جوانان خوش فکر ایرانی در محقق ساختن ایده های ناب و نیز ثبت این برند در ایران ، آلمان و مادرید اسپانیا ، ریشه های شکوفایی خانواده رونیکس را رقم زده تا با ایجاد ترکیبی از قیمت، کیفیت، دسترسی به موقع و خدمات مناسب بتوان ضمن جلب رضایت مصرف کنندگان و صنعتگران داخلی، گامی بلند برای حضور در عرصه صادرات برداشت.

معرفی شرکت رونیکس

هدف گذاری رونیکس برای ایجاد یک سازمان پیشرو در عرصه ابزار آلات و تبدیل شدن به یک سازمان بین المللی و مطرح، با بهره گیری از تکنولوژی های روز و مطالعات علمی دقیق و عنایت به کلیه ی ایده های اصولی و خلاقانه میسر گردیده است. گروه بازرگانی رونیکس نیز در این راستا، با تعاملات سازنده خود ضمن انتخاب بیش از 500 تولیدکننده مطرح در 11 کشور جهان، نظارت و کنترل فنی دقیقی را توسط متخصصین خود در داخل و خارج از کشور و در تمامی مراحل تولید اعمال میدارد. ابزار آلات برشی و سوراخ کاری تولید شده در کشورهای فرانسه و آلمان، ابزار های بادی تولید شده در کره جنوبی و تایوان، ابزارهای برقی تولید شده در کشورهای کره جنوبی، تایوان و چین و ابزار آلات دستی محصول کشورهای چین، استرالیا، اسپانیا، تایوان و ترکیه، ابزار آلات دقیق تولید شده در کره جنوبی و .... گواه این ادعا است.

طراحی منحصر به فرد ابزارآلات Ronix

دقت در فاکتور های انسانی ( ارگونومی) و مطالعه در ابزار ها، دستگاه ها، محیط کار و مشاغل و توجه به توانایی های جسمی و فکری، محدودیت ها و علائق انسان ها، از طراحی یک ابزار ساده تا طراحی ابزار آلات دقیق و صنعتی، و عنایت به الزامات گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 این امکان را برای کاربران فراهم آورده تا با خرید محصولات رونیکس، کیفی ، عرضه به موقع و ثبات در سیاست گذاری ها و خدمات حمایت را به عنوان پشتوانه خرید خود داشته باشد. رونیکس با تامین بخشی از نیازهای صنعتگران ارجمند، قصد ارائه بهترین ها را دارد و در این مسیر، دست همکاران و همراهان خود را برای ارتقای این برند نام آشنای ایرانی می فشارد.

قیمت محصولات شرکت رونیکس

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ابزارآلات دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد، جهت اطلاع از قیمت محصولات شرکت رونیکس با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.

ناموجود
Ronix

میز فارسی بر مدل 5800

نگهدارنده عریض و تنظیم شونده جهت نصب انواع فارسی بر ها با بالاترین حد تعادل
ناموجود
ناموجود
Ronix

اور فرز نجاری دوکاره رونیکس مدل 7108

استفاده از پایه آلومینیومی قابل نصب و فنرهای فولادی به منظور افزایش اثر بخشی عملکرد دستگاه در تنظیم عمق کار مجهز به موتور پرقدرت جهت انجام کلیه امورفرز کاری...
ناموجود