SAF TEKNIK

1-13 از 13

SAF TEKNIK یکی از برند های به نام در کشور ترکیه بوده که از مهارت خاصی در تولید انواع دستگاه مکنده ها برخوردار می باشد. دستگاه مکنده های SAF TEKNIK به دلیل کیفیت و طراحی خوبش همواره مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است.

معرفی شرکت ساف تکنیک

ساف تکنیک در زمینه تولید سیستم های گرد و غبار فعالیت دارد. صاف تکنیک در سال 2015 تاسیس شده است محل قرار گیری این شرکت ناحیه نیلوفر در بورسا است. سال ها تجربه در بخش تولید انواع مکنده و کمپرسور های هوا برای خدمت به مشتریان است. سیستم های جمع آوری گرد و غبار با ارزش و با کیفیت که برای استفاده در صنایع چوب و مبلمان استفاده می شود.

کیفیت محصولات شرکت SAF TEKNIK

SAF TEKNIK با به کارگیری علم و تکنولوژی روز جهان و همچنین با تیم حرفه ای مهندسی خود توانسته است مکنده های صنعتی و مرکزی متنوع و با کیفیتی را روانه بازار کند. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات شرکت ساف تکنیک با توجه به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه می باشد.

قیمت محصولات شرکت ساف تکنیک

این شرکت به دلیل تولید رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.