چوبی کلاب

Salice

1-1 از 1

Salice با توجه به تمایلات ذاتی خود به نوآوری، توجه دقیق به کیفیت، کارایی در خدمات مشتری و اعتبار به دست آمده با بیش از 80 سال تجربه، رهبری جهانی متمرکز را به عهده دارد. شرکت سالیچه شامل 600 کارمند، طیف وسیعی از 3000 محصول، توزیع به بیش از 80 کشور، 9 شعبه و شبکه‌ای انحصاری از انحصار گران و نمایندگان که تمام کشورهای صنعتی جهان را پوشش می دهد، می‌باشد. همچنین این موارد ذکر شده از دلایل این که Salice یکی از معروف ترین مارک های صنایع یراق آلات ابعاد بزرگ، متوسط و کوچک است نیز می‌باشد. در ادامه به معرفی کامل و دقیق شرکت سالیچه می‌پردازیم.

معرفی شرکت سالیچه

در پایان دهه 1950، آرتورو سلیس ساخت خط تولید سخت افزار و یراق آلات مبلمان را در Cantù آغاز کرد. در همان زمان فرزندان او جورجیو و لوچیانو شرکت کردند و شروع به همکاری با پدر خود در مدیریت کسب و کار جدید کردند. با تلاش بسیار و با به اشتراک گذاشتن استعداد و توانایی‌های خود اقدام به تولید تخصصی انواع یراق آلات همچون لولا نمودند. در تاریخ 22 فوریه 1957، شرکت سالیچه اولین لولا خود را به ثبت رسانید. با توجه به رشد و پیشرفت شرکت سالیچه نیاز به بک فضای بزرگتر باعث شد تا در سال 1975، مجتمع بزرگ Novedrate افتتاح شود، ستاد کنونی شرکت سالیچه واقع در یک منطقه سبز 240،000 متر مربع، در 60،000 متر مربع است. کل مرکز تولید، دفاتر فنی و اداری، انبارهای انبار، مرکز حمل و نقل خودکار و مرکز فن آوری سالی در این منطقه متمرکز شده است. شرکت سالیچه در تمام کشورهای صنعتی جهان از طریق شبکه ای از انحصارطلبان و نمایندگان موجود می‌باشد. در سال 1971 دو شعبه از شرکت سالیچه در آلمان و فرانسه تاسیس گردید. در همین حین Salice به رشد و توسعه‌ی خود ادامه داد و در سال 1985 شعبه سوم خود را در انگلستان تاسیس می‌کند. در سال 1993، به دلیل نیاز به حمایت بیشتر از بازار آلمانی و آمریکایی، سالیچه تصمیم به تقویت خدمات ارائه شده خود کرده و همچنین یک شعبه دیگر در لس انجلس افتتاح می‌کند. همچنین شرکت سالیچه در شبه جزیره ایبری سلیس در سال 2011 حضور خود را با افتتاح Salice España در بارسلونا تحکیم نمود. پس از آن، در سال 2015، سالیچه به هنگ کنگ وارد  شده و Salice China در شانگهای، یک شعبه تجاری و تدارکاتی در خدمت مشتریان در سراسر چین است که قادر به تضمین کمک، انعطاف پذیری خدمات و تحویل سریع می‌باشد. محصولات شرکت Salice روز به روز پیشرفت کرده و امروزه به عنوان نوآوری خاص در بخش خاص شناخته شده است.

محصولات شرکت Salice

گواهی نامه "سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 که توسط Salice در سال 1993 به دست آمد، در سال 1998، ISO 14001 مدیریت محیط زیست به آن نیز اضافه شد. امروزه SALICE GUIDE SpA، متخصص در تولید راهنماهای فلزی و کشویی، انواع لولا خاص می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید با اطمینان کامل از کیفیت محصولات شرکت Salice، آن‌ها را با قیمت مناسب از فروشگاه چوبینر خریداری نمایید. 

قیمت محصولات سالیچه

شرکت سالیچه به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات سالیچه می توانید با کارشناسان چوبین تماس بگیرید و یا به تگ قیمت هر کدام از محصولات سالیچه مراجعه فرمایید.