خرید قسطی

صامت | Samet

1-36 از 40

Samet یکی از برند های معتبر در ساخت و تولید یراق آلات کابینت بوده که در سال 1973 در کشور ترکیه، واقع در شهر استانبل تاسیس شده است. شرکت صامت با تجربه ی 45 ساله خود، قادر به ساخت و تولید بیش از 3000 محصول، با کیفیتی مناسب بوده است.

معرفی شرکت صامت

امروزه شرکت صامت مساحتی به ابعاد 80.500 متر مربع داشته و همچنین تعداد پرسنل آن به 1350 نفر می رسد که 130 نفر از آن ها در حوزه تحقیق و پژوهش فعالیت می کنند. لازم به ذکر می باشد، محصولات شرکت صامت به بیش از 100 کشور صادر می شود که از وارد کنندگان محصولات Samet می توان به ایالات متحده آمریکا، روسیه، آلمان، انگلستان، ایتالیا، اسپانیا، اوکراین، آذربایجان، گرجستان، لهستان، رومانی، بلغارستان، قزاقستان و چین اشاره کرد.

محصولات شرکت Samet

محصولات شرکت Samet شامل سیستم های اتصالات کابینت، درب های کشویی، سیستم باز و بسته کردن درب کابینت و لولا ها می باشد. همچنین محصولات شرکت Samet از نصب بسیار راحتی برخوردار بوده که در واقع با برترین تکنولوژی ها تولید شده است که دارای 4 استاندارد جهانی می باشد و همچنین در تولید محصولات شرکت صامت از 24 رنگ مرسوم استفاده شده است.

قیمت محصولات شرکت صامت

شرکت صامت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت صامت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.