SARO

1-24 از 938

SARO در سال 2010 با حمایت 45 ساله در زمینه تهیه یراق آلات کابینت و هدف تبدیل شدن به یک منبع مطمئن و جامع از انواع تجهیزات و یراق آلات با کیفیت و مقرون به صرفه در چین تاسیس شد. رویای اعضای SARO همواره ایجاد سازمانی متعهد است که عملیات و هنر را در یراق آلات برای ایجاد تجهیزاتی با کیفیت و راحت تر به ارمغان آورد. کار کردن برای ایجاد این رویای درست، یک کار مداوم از این شرکت است. 

معرفی شرکت سارو

شرکت سارو در جهت پیش برد اهداف خود در تلاش است تا انواع یراق آلات کاربردی را با بهترین کیفیت تولید کند. سارو امیدوار است بتواند سهم قابل توجهی در عرضه کالاهای مناسب برای مشتریان داشته باشد. سارو یک شرکت واقع در کشور چین می‌باشد که در زمینه تولید و عرضه انواع تجهیزات و یراق آلات کابینت فعالیت داشته و همواره برای گسترش محصولات باکیفیت دست به تولید انواع جدیدی از محصولات و یراق آلات کرده که به بیش از 100 کشور صادر می‌شود. محصولات شرکت SARO از نصب بسیار راحتی برخوردار بوده که در واقع با تکنولوژی‌های جدید دنیا تولید شده است.

محصولات شرکت SARO

محصولات شرکت SARO شامل انواع یراق آلات کابینت و آشپزخانه همچون انواع متنوع ضربه گیر با کاربرد مختلف، انواع لولا، ریل کشو و... می‌باشد که با بهترین کیفیت و کارایی تولید و عرضه می‌گردد. نصب و استفاده از محصولات SARO بسیار راحت بوده و همچنین دارای 4 استاندارد جهانی می‌باشد. قیمت محصولات سارو با توجه به تنوع بسیاری که دارد متفاوت خواهد بود.

قیمت محصولات سارو

شرکت سارو به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت سارو می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.